Wpis z mikrobloga

Kulisy sławy współwłaścicielki agencji Spotlight, która wyznaczyła trend seksualizacji treści dla dzieci w internecie

Weronika Bielik poznała swojego 10 lat starszego męża, kiedy jeszcze była nastolatką. Dziewczyna wyszła za mąż w wieku 19 lat. Poślubiła o 10 lat starszego biznesmena Roberta Mirka. W wieku 23 lat wzięła rozwód.

Poznałem Weronikę, gdy miała 17 lat, a ja 27. Absolutnie nie miał dla niej znaczenia mój status majątkowy, więc nie był to to żaden układ sponsorowany. Połączyło nas szczere uczucie. Weronika nie jest również głupią, pustą laską, która szuka nowego sponsora - to sympatyczna i inteligentna kobieta.


#famemma #spotlight #pandoragate
edenmar - Kulisy sławy współwłaścicielki agencji Spotlight, która wyznaczyła trend se...

źródło: bielik

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@CzatownikzCzatowni: Tą buźką to bym nie przesadzał. Ciało ok, wyćwiczone, jeszcze miała silikony, ale cycki jej się zmniejszyły (ostatnie zdjęcia), wiec chyba usunęła, ale twarz taka se bym powiedział. Taki kaczy r.y.j... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
przypominam że ona miała robiona sztuczną dupę i sztuczne cycki, sztucznej dupy się teraz wypiera ale latają screeny jej profilu na Instagramie gdzie dziękuję kinnice za operację dupy bo to wtedy była oczywiście współpraca xD
  • Odpowiedz