Wpis z mikrobloga

Potrzebuję kamerki do podglądania dziecka czy się nie obudziło podczas drzemek w dzień, będziemy ją przewozić (u siebie nie potrzebujemy, ale praktycznie na każdy weekend jedziemy do moich rodziców albo teściów i tam by się przydała). Przydałyby się więc powiadomienia po wykryciu ruchu/hałasu.

Wstępnie rozważam Eufy 2k lub Xiaomi 2k pro, ktoś coś może doradzić? Jak spisują się aplikacje do nich i jak z łatwością łączenia (będziemy zmieniać pomiędzy dwiema sieciami wifi)?

Telefony mamy z androidem

#monitoring #smarthome #xiaomi #eufy #elektronika #android #kamerka
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@Datagirl jakikolwiek telefon z Androidem + aplikacja AlfredCamera da radę, warto też wykupić premium na jakiś czas, może wyjść taniej niż kamerka. Alarmuje przy ruchu, ale nie przy hałasie.
  • Odpowiedz
@Datagirl: posiadam tapo c200. Wykrywa ruch i płacz dziecka. Możesz mieć podglad cały czas na telefonie. Jak kupisz sobie kartę pamięci to ominiesz korzystanie z chmury i dodatkowe opłaty. Co do połączenia Wi-Fi to nie wiem, bo podłączałem raz i cały czas chodzi. Powiadomienia przychodzą na bieżąco.
  • Odpowiedz
  • 0
@Smiejsiezzycia @Datagirl ja kupiłem na promocji tapo c210 i śmiga jak zloto. Śledzenie ruchu dziala, ponoć ma też wykrywanie płakania jak kolega wykopek pisal. Do tego ma możliwość włączenia streama rtsp do jakieś zewnętrznego rejestratora czy aplikacji. Do tego na printables czy innycb stronach sa fajne projekty 3d uchwytów czy to do łóżeczka czy ściany itp do wydrukowania. Tu dla ziomka drukowalem.
cyper - @Smiejsiezzycia @Datagirl ja kupiłem na promocji tapo c210 i śmiga jak zloto....

źródło: temp_file6011586785398828043

Pobierz
  • Odpowiedz