Wpis z mikrobloga

#pandoragate #baxton

Jedyne, czego nauczyłem się z tej afery to to, że w dzisiejszych czasach, "idolami" ludzi są przygłupy zakładające sobie kondomy na głowę XD
Problemem nie jest to, że wypłynęła afera pedofilska wśród celebrytów - to jest zupełnie osobna sprawa. Problemem jest to, że tym zwierzętom ktoś najpierw musiał nadać status celebrytów.

Dożyłem pięknych czasów. Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.
  • 45
@szybki_zuk mam słowo dla ciebie - te 13stki, 14stki.i 15stki były wniebowzięte jak je peklowi a to że w tym wieku ma się wodę z mózgu to inna sprawa. Ale netflixy i wszędobylskie pokazywanie sexu jako tak o robi swoje
@Pewien_Ponury_Lajkonik: najlepsze to jest że mamy totalną idiokracje gdzie małpy oglądają jak typ robi live „wyciągając dowody” i licząc na donejty XD Wszyscy mają w dupie sprawiedliwość, chodzi o show XD W międzyczasie prokuratura która ma obowiązek ścigać za zatajenie dowodów zamiast od razu gościa zwinąć żeby sprawnie przeprowadzić akcję dowodową i postawić zwyrolom zarzuty to pije sobie herbatkę i gra w CSa xd
mam słowo dla ciebie - te 13stki, 14stki.i 15stki były wniebowzięte jak je peklowi a to że w tym wieku ma się wodę z mózgu to inna sprawa.


@czuczer: 1. przedstawiono liczne odwody, że nei do końca tak było, ze wszystkie były w niebowzięte, więc co najmniej podejrzana jest ta twoja zawziętość w przedstawianiu w ten sposób sprawy
2. na tym #!$%@? polega manipulowanie młodymi osobami i grooming dokonywany przez wpływowe
@szybki_zuk no typie żyłeś kiedyś na osiedlu? Tam jest gazylion takich "celebrytów". Nikogo normalnego nie dziwi że jak banda patusow zarabia hajs na debilach oglądających ich wypociny i mają dom to to jest speluna i melanzownia. A w takich miejscach dzieje się co się dzieje
@Pewien_Ponury_Lajkonik:

Jedyne, czego nauczyłem się z tej afery to to, że w dzisiejszych czasach, "idolami" ludzi są przygłupy zakładające sobie kondomy na głowę XD


No tak, jasne, w twoich czasach idolem był Stephen Hawking. Nie oglądałeś i nie robiłeś głupot z kolegami. Podczas spotkań na podwórku rozmawialiście o trysekcji kąta.

Dożyłem pięknych czasów. Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.


A kiedy było inaczej, 200 lat temu? Bo
@czuczer: typie uroiłeś coś sobie, żeby pasowało pod tezę. Zrobiłeś to wbrew dowodom. A teraz #!$%@? coś o osiedlu xDDDDD
Do tego zignorowałeś punkt 2.
Próbujesz jakichś dziwacznych fikołków, zamiast po prostu zaakceptować, że to jest w #!$%@? złe i nie ma usprawiedliwienia. I nie, nie wynika #!$%@? z netflixa. Gdzie ty masz #!$%@? na netflixie pochwalanie groomingu i ruchania 16 bo same sobie winne i same chcą? Masz to na
@badziebadla:

Prawie trafiłeś. Jak miałem 15 lat, moim idolem nie był Stephen Hawking, a Stephen King. Nie, nie zakładałem sobie kondomów na głowę, bo nigdy nie byłem idiotą. Skończmy wreszcie z tym durnym usprawiedliwianiem głupich dzieci ich młodym wiekiem. NIE MA inteligentnych ludzi, którzy jako nastoletnie dzieci zachowują się jak idioci. To nie tak, że Terrence Tao od dziecka oglądał Baxtona czy innego debila, a następnie "wydoroślał". On po prostu nigdy