Wpis z mikrobloga

@nO-C34 tak, konfa wywróci poposowski stolik jak obiecuje.
Zwłaszcza że wyszli spod skrzydeł przedstawicieli pisu, więc raczej przyniosą do stolika własne sztućce
  • Odpowiedz
@nO-C34: Niestety ale większość jest wychowywana na komuchów socjalistów którym się nie chce pracować i wolą żerować na innych. Dlatego wygrywają potem takie PO-PiSy
  • Odpowiedz
  • 1
@Gieremek: elegancko idzie to tonowanie ataków XD co najmniej od COVID jadą po PiSie jak po burej suce.
Ps. Winnicki wypadł z obiegu i nawet nie kandyduje do Sejmu w tych wyborach.
  • Odpowiedz
@11mac11 wszystko jest dostępne w sieci. Zobacz kto wprowadzał Metzena w politykę, kto kamdyduje i skąd się wywodzi, kto mówił o podgryzaniu pisu celem odwrócenia uwagi, ale nie za mocno by nikomu krzywdy nie zrobić.
  • Odpowiedz
wszystko jest dostępne w sieci. Zobacz kto wprowadzał Metzena w politykę, kto kamdyduje i skąd się wywodzi,


@PMV_Norway: sprawdziłem, nie znalazłem. Możesz więc rozwinąć, bo widzę, że Ty wiesz
  • Odpowiedz
  • 0
Dziwne że ostatnie zdanie jest po angielsku a nie po rusku. Nie tego sie spodziewałem po konfederacji Targowickiej...
  • Odpowiedz
  • 1
@PMV_Norway: w polityce, a zwłaszcza w tak niedemoktaratyczenj jak w polskim systemie wyborczym nie powinno dziwić, że ludzie którzy pojawiają się w polityce początkowo są powiązani z liczącymi się partiami. Następnie zakładają jakieś własne koła poselskie itd.
Osobiście głosuję kierując się sprawami gospodarki, światopogladowe sprawy są dla mnie trzeciorzędne.
Najlepiej w tym zestawieniu wypada konfederacja, reszta mówi właściwie jednym językiem.
  • Odpowiedz