Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Różowepaski, co podoba wam się z takich męskich atrybutów adekwatnych do takich żeńskich które działają na facetów typu nie wiem: szminka, rajstopy/pończochy, mizianie, kwiatki i zainteresowanie nimi (no przeważnie jest), może obcas/zapach, jakieś kolorowe wdzianka itp.?
Nie wiem, na myśl przychodzi mi czarna skóra (ale ubranie p0lki xd), broda albo nie, pewnie niski ton głosu też, może umięśnienie? Może sikor albo łańcuch jak u pitbulla na szyji? xD
#pytanie #zwiazki #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ja lubię jasna karnację skory (czyli opalenizna mi obrzydza ludzi) i jasna tęczówka oczu. Poza tym higienie osobista, zdrowie psychiczne i podobne zainteresowania. Co do wyglądu to ogólnie mi ciężko się wypowiadając bo jestem demiseksualna i bardziej mnie kręci wiez emocjonalna-intelektualna. Na pewno nie lubię wielkiej brody (mezczyzni z ogromnymi brodami mnie obrzydzają jak jedzą bo mam wrażenie ze w ta brodę wchodzi wiele okruszkow czy płynów z jedzenia co mi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @kyIiejenner: o to ciekawe, to mój przypadek. Powiem Ci albo nie trafiam, albo raczej jesteś w mniejszości z takimi preferencjami ;(
Ten mocny zapach to jakiś dior savage pewnie masz na myśli?
Jak zadbać o dłonie tak aby się podobały? Bo ogólnie są spoko ale może się coś robi konkretnego jeszcze

  • Odpowiedz
@mirko_anonim obcinac pazokcie to najwazniejsze i to na 0!!!! nie ma nic gorszego niz pazury u chlopaka a jeszcze gorzej jak brudne sa no i zadbane skorki, powycinane z paznokci i moze raz na rok dac krem jakis na dlonie i bedzie gitara
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: takie info dla OPa: juz kiedys była tutaj podobna rozmowa i też różowe zaczęły pisać że liczą się zadbane dłonie itp. i ostatecznie wniosek tej dyskusji był taki, ze nie chodzi o żadne skórki srurki i kremiki, tylko żeby te dłonie były szerokie i masywne, takie że jak gość ją złapie, to laska poczuje dotyk dobrze zbudowanego faceta, a nie chuderlaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) to
  • Odpowiedz
@stepienz13posterunku:

Rozmiar dłoni zależy od aktywności fizycznej w fazie dorastania, dlatego nasi dziadowie pracujący w polu od dziecka mieli łapy jak bochenki chleba.


nie prawda. wystarczy żyć na wsi żeby widzieć ze nie kazdy rolnik ma wielkie łapy, mimo że każdy od małego pomagał przy robocie.
  • Odpowiedz