Wpis z mikrobloga

Bravia Core oprócz telewizorów Sony od dzisiaj dostępne jest także na #ps5 i #ps4 , abonenci PS+ Extra/Premium dostają dostęp do 100 filmów z usługi.

Bravia Core to serwis streamingowy oferujący bardzo wysoką jakość obrazu (bitrate 80 Mb/s), znacznie wyższą niż popularne serwisy jak Netflix czy Prime i porównywalną z płytami Blu-ray. Chyba jedyny taki serwis dostępny w PL.

https://blog.playstation.com/2023/10/05/sony-pictures-core-formerly-bravia-core-launches-on-ps5-and-ps4-consoles-exclusive-benefits-including-early-access-to-select-sony-pictures-films/?sf269459189=1

#playstation #psplus #filmy #telewizory #sony
MisPluszowyZWadaWymowy - Bravia Core oprócz telewizorów Sony od dzisiaj dostępne jest...

źródło: 39b5aec8095e19a08909474a7cd307d1038626d4-scaled

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@langigd: sorry, źle napisałem, tylko dla Premium/Deluxe. Ale patrzę na listę co dostali w Stanach i nie powala.

Here's the full list of the first 100 films available to US PlayStation Plus Premium and Deluxe members:
30 Days of Night: Dark Days
6 Bullets
The 6th Day
All the Kingsmen
Anacondas
Appleseed Alpha
Arena
The Art of War II: Betrayal
Attack the Block
Baghead
Barney’s Version
Berserk
Black Dynamite
Blind Fury
  • Odpowiedz
@Lookazz: Są różne wersje językowe i napisy. Niedawno dodali także Dolby Atmos do filmów, które miały zrobiony taki mix. Korzystam z Bravia Core od ponad roku bo mam ich telewizor. Mam też BR 4K, filmy oznaczone jako PureStream (80 Mbps) są praktycznie w jakości obrazu nie do odróżnienia od fizycznego nośnika.
Biblioteka jest ograniczona do katalogu Sony, ale te ich filmy trafiają tam szybko. Przykładowo Gran Turismo będzie miało premierę na
  • Odpowiedz
@Drmscape2: zerknąłem na dostępną bibliotekę, dużo tego nie ma, fakt. Na pewno nie jest to usługa, którą bym wykupił specjalnie. No ale jak mam to mieć jako dodatek do Plusa, to czemu nie.

BTW, jak z tą jakością? Bo widziałem newsa na jakimś spiderwebie, że niby to co jest dostępne na konsoli, nijak ma się do jakości oferowanej bezpośrednio z TV. Coś jest na rzeczy, czy to typowe #!$%@? spiderweba?
  • Odpowiedz
@Lookazz: no czytam, że ta wersja na konsole nie ma PureStream, więc 80 Mbps bitrate nie będzie. Mimo wszystko nadal to powinien być serwis streamingowy oferujący dużo wyższą jakość obrazu niż Netflixy, Prime Video itd. Nie mam jak bezpośrednio porównać bo nie mam konsoli.
Być może PureStream to kwestia czasu, Sony to cały czas rozwija, niedawno dopiero Atmos wprowadzili. Jak zobaczą, że serwery im dają radę, to może to dodadzą bo
  • Odpowiedz