Wpis z mikrobloga

@Ghost2:

gratulacje dla pani, to teraz 10 lat darmowych praktyk i mozna zaczac pracowac jako asystentka sedziego za 3k xd a tymczasem mirek programista (bez studiow) wystawia faktury na 30k xd
  • Odpowiedz
@cppguy XDDDDDDDDDD
O #!$%@?, oplułem monitor. Typie znam młodą adwokat, , która za samo wejście do kancelarii i poradę kasuje 200-300 ziko, a jakieś pisma papierki to 500-600 i więcej . I ciągle ma ruch. Wyciąga jakieś 30-50 tysięcy netto/ msc. Jej rodzice adwokaci to mogliby kupić twoją wieś. Inna znajoma lekarka podobnie zarabia. Nawet dobra pielęgniarka Wyciągnie dzisiaj 7-8 netto, a ty mówisz o jakiś 3 tysiącach. Takie sumy to zarabiasz
  • Odpowiedz
@CocoJumbo266 daj im copeowac XD Oni myślą, ze w IT są tylko spoko zarobki. Chodziłam do prywatnej szkoły i każde dziecko lekarzy czy prawników dostawało mieszkanie czy to w Wawie czy Krakowie (a wiemy jakie są ceny). I w żadnym kredycie, na gotówkę.
  • Odpowiedz
@Ghost2: Dla mnie wykształcenie nie ma żadnej wartości. czy ktoś jest magistrem czy po podstawówce nic to dla mnie nie znaczy. oboje takich ludzi postrzegam tak samo.
Pewnie, zaimponuje mi że np ktoś odwalił taką pracę magisterką że wow, jeżeli tematyka jest trudna, ale nie ma to żadnej wartości w kontekście związkowym, ani nie sprawia że taka osoba u mnie coś zyskuje. Dopiero poznając daną osobę jakim jest człowiekiem to ma
  • Odpowiedz