Wpis z mikrobloga

Jak ja czytam te niektóre wpisy które robią z pedofili od tak sobie żarty, smieszkuja przy tym i traktują to jak kolejna jakaś gówno burze internetowa to mi się nóż otwiera w kieszeni. Jeszcze znajdą się #!$%@? takie co bronią tego grubego śmiecia boxdela. Was się powinno #!$%@?ć prądem, pedofila to najgorsza zbrodnia na świecie, za to ludzie dostają srogi #!$%@?. Sami zjeby przesuwacie te granicę moralności . Do nie dawno taka laska co dawała dupy na lewo i prawo była zwykła #!$%@? . Dziś potrafią z takimi laskami wywiadu robić. (np. Linkiewicz ?
#famemma #wardega #youtube #polskiyoutube
  • 26
@KlejnotChoroszczy: ta afera jest z dupy bo "dziewice" cofaja już swoje oskarżenia. Oprócz pomówień nie ma żadnych dowodow, że je ruchali. Dziewczynki chcialy poznać lepszy świat, ale nie pyklo bo taki boxdel na nią nie spojrzy to trzeba powiedzieć, że chciał moje nudeski xD Zalosne maloletnie, biedne #!$%@? z patologicznych rodzin, które żyją od wyplaty do wyplaty
@Towarzysz_Pawulon #!$%@? mnie obchodzi jak jest Nigerii, żyjemy w Polsce . Wrzucil Ci wyżej kolega wypowiedz gościa na temat różnicy wieku fizycznego a psychologicznego, ale pewnie jesteś zbyt leniwy żeby wysłuchać kogoś i #!$%@? tu jakieś swoje kacapoly , żeby na siłę udowodnić swoją rację. Powtarzam jeszcze raz #!$%@? i ostatni NORMALNOSCIA NIE JEST OBCOWANIE Z DZIECIAKAMI! Czy to fizyczne czy nawet pisanie o seksie.
@Towarzysz_Pawulon i o czym to świadczy co ty kończyłeś ? jak ty twierdzisz że pisanie do młodszych dużo od siebie jest normalne to gratulacje.

btw. w ogóle co to za argument byłem studentem medycyny hahaha. byłeś ? a ja byłem kiedyś studentem Oxfordu ale po semestrze zrezygnowałem haha
@KlejnotChoroszczy obejrzałem i to bzdura za bzdurą, choćby to że o pedofilii mówi prawo, znajdź mi w kodeksie karnym słowo pedofilia

Ja jestem na medycynie, miałem już seksuologie, prawo w medycynie i też mogę wyrazić swoje zdanie, wiek zgody a pedofilia to dwie różne sprawy, w niektórych krajach Europy i wielu stanach USA wiek zgody to 18 lat, czy zatem ktoś twierdzi że ruchanie #!$%@? 17stki jest równoznaczne z popędem do dzieci