Wpis z mikrobloga

Mi szkoda bombla bo co by nie bylo nie zasłużył na coś takiego. #!$%@?ł grubo ale no bądźmy szczerzy pedofilem to on nie jest ani nigdy nie był. Jedyny z tej grupy to stuu jest true psycholem. Opowiadanie swoim laskom że lubi gładkie delikatne i bardzo ściśnięte pusie, czyli takie typowo dziecięce jest w #!$%@? creepy. Zwłaszcza jak masz 25 lat. Dodatkowo chłop wszystko planował a i w łóżku z taka wylądował. Tu coś nie za bardzo gra pod kopułą. Ale #!$%@? bombla na strzępy za tekst, nawet jeśli to nie był jedyny uważam za wiele. Należy mu się kara, ale proporcjonalna do czynu, warto też brać na poprawkę wiek i po prostu szaleństwo spowodowane fejmem i pieniędzmi. W nie dużym stopniu ale jednak powinna być to okoliczność łagodzącą.
#famemma
  • 18
  • Odpowiedz
u coś nie za bardzo gra pod kopułą. Ale #!$%@? bombla na strzępy za tekst, nawet jeśli to nie był jedyny uważam za wiele. Należy mu się kara, ale proporcjonalna do czynu, warto też brać na poprawkę wiek i po prostu szaleństwo spowodowane fejmem i pieniędzmi. W nie dużym stopniu ale jednak powinna być to okoliczność łagodzącą.


@asdfiksowy: mysle ze chodzi glownie oto ze wiedzial o stuu a i tak nic
  • Odpowiedz
laskom że lubi gładkie delikatne i bardzo ściśnięte pusie, czyli takie typowo dziecięce jest w #!$%@? creepy. Zwłaszcza jak masz 25 lat.


@asdfiksowy:
Nie no, po 25 roku życia to chłopu powinny sie podobać owłosione rozklapiochy.

  • Odpowiedz
  • 0
@Kubasc: #!$%@? no nie wiem, ja też taki jestem że mi ludzi żal nawet jak #!$%@? grube gówno. Wiem co miałem w głowie jak miałem 19 lat. I przy takim fejmie, mógłbym polecieć na jakaś 15. Może nie na 13 bo jednak te dziewczyny 10 lat temu wyglądaly po prostu jak dzieci.
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: Skąd wiesz co jeszcze może wypłynąć? Trzeba być zdrowo #!$%@?ętym żeby w wieku 20 paru lat nawet w żartach pisać do 13/14 latki że chce się ja w**uchać...
  • Odpowiedz
  • 0
@iksboks: no #!$%@? się w takim wieku różne akcje. Nigdy nie pisałem do takich, ale też nie wiem co człowiek w głowie ma jak ma taki fejm i hajs w tym wieku. Szkoda że każdy patrzy przez pryzmat poteznego włodarza 192cm. Ale wtedy kiedy to zrobił był jednak niedojrzałym gówniarzem który powinien ponieść tego konsekwencje. No ale on tak na prawdę poniesie większą karę niż dożywocie. Za tekst...
  • Odpowiedz
  • 0
@okfmale: nie, ludzie dochodzą po prostu do refleksji, że kara nie jest adekwatna do czynu który popełnili. Jakie obrażenia poniosły te dziewczyny w perspektywie przyszłego życia po tekście "wsadze Ci #!$%@? w cyce" No różnie to bywa zależy od osoby ale myślę że na pewno mniejsze niż zgwałcona kobieta. A chłopa się sądzi jakby co najmniej zamordował.
  • Odpowiedz
@asdfiksowy: jeszcze nie wiadomo bo w materiale konoskiego może być więcej na bombla albo coś jeszcze wypłynie, ale za samo takie pisanie już mu #!$%@? w dupe, Koleś nie powinien takich rzeczy pisać do młodocianych, jak ktoś uważa inaczej to już grubo ma przesunięta granice co w sumie stawia go na równi z boxdelem bo jeżeli tolerujesz i tłumaczysz jego zachowanie to znaczy ze moralnie jesteś na tym samym poziomie
  • Odpowiedz
  • 0
@AleDlaczegoTak: nie jestem na tym samym poziomie bo nigdy nie robiłem takich rzeczy i raczej bym nie zrobil. Na 100% z taka dziewczyna bym się nie spotkał. Ale chodzi mi o sam fakt ze jednak chłop dostaje równowartość dożywotniego więzienia.. To jest cancel w całej Polsce z ciągłym obracaniem się za siebie.
  • Odpowiedz
@asdfiksowy:
"No różnie to bywa zależy od osoby ale myślę że na pewno mniejsze niż zgwałcona kobieta. A chłopa się sądzi jakby co najmniej zamordował."
No pedofilia to najgorsza z najgorszych, nawet wśród kryminalistów pedofile to nic nie znaczące gówno. Za morderstwo nie ma #!$%@? w dupę, a za pedofile jest i tego bombelkowi życzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@AleDlaczegoTak: Pedofilia jest tak stygmatyzowana przez kryminalistów z tego względu że przez chwilę mogą się poczuć lepsi od kogoś innego. Oprawca który zmasakrował żonę dzięki temu może poczuć się lepiej. Może kogoś osądzać. Często gęsto nie chodzi tu o współczucie, tylko jest to zwykły egocentryzm
  • Odpowiedz