Wpis z mikrobloga

@sophisticated7: miałem podobny problem, który okazał się rykoszetem po aktualizacji fortigate i jego agentów fsso na kontrolerach domeny, innym razem trefna aktualizacja xd Może być tak wiele czynników że możemy Ci pomagać tylko ogólnikami imho, to globalny problem czy wybiórczo?
@Pwner: Wlasnie ja siedze nad tym juyrwa 4 dni, na forach tez kazdy ma inne rozwiazanie xD. Globalny, nie ma wsusa, zaaktuazliwalem tylko DC, ale usunalem juz je i zaraz bede rebootowal. Na poczatku tylko jeden user byl problemem, na drugi dzien kolejni, a na trzeci dzien wszyscy. Jest totalna masakra, ludzie nie moga pracowac juz prawie tydzien :(
@sophisticated7 a w GPO bylo cos grzebane? To jest bardzo dziwne, bo nawet jesli końcówka ma zassany profil usera i nie ma połączenia z domeną to i tak powinno wpuścić z ograniczeniami... A jakies dodatkowe systemy? Antyvir? Procesy nie świrują? Probowaleś wypiąć i wpiąć do domeny?
@Pwner: w GPO zmieniłem limit profilu tylko, ale potem od razu ustawilem na taki jaki byl (i przed moja zmiana juz na jednym uzytkowniku byl ten problem). Dzisiaj sobie uswiadomilem, ze z rejestru usunalem jakis wpis starego serwera wsus ktory nie istnial i pobralem aktualizacje, teraz usuwam te aktualizacje, ale tez nie do konca chca sie usunac oraz nie wiem czy to moze byuc tego przyczyna. No bo czemu aktualizacje na