Wpis z mikrobloga

Ostatnie afery związane z #polskiyoutube, zwłaszcza ta najobrzydliwsza dot. przestępstw, jakich dopuszczał się #stuu (choć z tego co mówił #wardega wynika, że razem z nim byli też inni youtuberzy), pokazują, że poziom większości użytkowników tego portalu to dno. Najbardziej plusowane komentarze skupiają się na obwinianiu 13-letnich dzieci o to, że poszły spotkać się ze swoim idolem. Jak można nie widzieć w tym nic złego, że dorosły mężczyzna wykorzystuje swoją pozycję do manipulowania dziećmi, które nie znają jeszcze życia, nie mają doświadczenia w relacjach, nie mają świadomości, że ludzie potrafią być zaburzeni i robić krzywdę innym bez żadnych wyrzutów sumienia? Jak można dawać społeczne przyzwolenie na patologię? To, co robią ci zwyrodnialcy, jest chore, jak bardzo trzeba być zaburzonym, żeby nie widzieć w tym nic złego? Wyznawcy #blackpill powinni być profilaktycznie ścigani i zamykani w psychiatryku za swoje toksyczne poglądy, zanim pójdzie to o krok dalej.
#youtube #gargamel #gonciarz #boxdel #afera
  • 75
@NonOmnisMoriar: Gówno prawda. Blackpill polega na potocznym wyjściu z matrixa, uświadomieniu sobie że nie ma co się uganiać z kobietami, skupiać się na tym. Lepiej inwestować w siebie, robić swoje i mieć #!$%@?. Bo kobiety zawsze będą chciały przystojnych zamiast brzydkich. Tyle. Gdzie tutaj oparcie o nienawiść do kobiet?

To że niektórzy nie potrafią tego zrozumieć albo nadinterpretują nie znaczy że tak jest.
Gówno prawda. Blackpill polega na potocznym wyjściu z matrixa, uświadomieniu sobie że nie ma co się uganiać z kobietami, skupiać się na tym. Lepiej inwestować w siebie, robić swoje i mieć #!$%@?. Bo kobiety zawsze będą chciały przystojnych zamiast brzydkich. Tyle. Gdzie tutaj oparcie o nienawiść do kobiet?


To że niektórzy nie potrafią tego zrozumieć albo nadinterpretują nie znaczy że tak jest.


@kaminarii: W sumie potwierdziłeś, że blackpill opiera się na
@power-weak: No ale z tym to ja nie dyskutuję. Część użytkowników tego portalu to faktycznie są osoby, które reprezentują sobą chore poglądy.

Kłocę się z tym, że cytując samą autorkę

poziom większości użytkowników tego portalu to dno

Z tym się nie zgadzam.
@NonOmnisMoriar: Niezła odklejka, nigdzie nawet nie wspomniałem o nienawiści do kobiet XD Czyli według twojego rozumowania, człowiek który jest świadomy tego że kobieta go nie pokocha ze względu na jego wygląd, przestaje 'na siłę' szukać drugiej połówki a zaczyna realizować swoje hobby jest przez to agresywny wobec kobiet? Dosłownie ich nienawidzi? Widzę że tam nieźle się dzieje u ciebie.
@larine: Wykopki nawet najbardziej chore i zwyrodniałe osoby potrafią bronic żeby tylko obronić swoje chore zaburzenia i swój chory pogląd na świat. Nie jest niczym nowym gdzie wykopki przegrywy atakują żeńskie ofiary ze przecież mogły nic nie robić a nic by się nie stało zamiast atakować zwyrodnialców. Tak samo bylo w przypadku gargamela gdzie przegrywy atakowli Laure za to ze to ona jest winna tego ze gargamel ja atakowal.
@larine: To co zrobił Stuu jest #!$%@?, zasługuje na najgorsze, ale te dziewczyny nie są bez winy a co najwyżej bez mózgu.
13/14 lat to wiek w którym coś tam oleju w głowie powinny mieć a nie pić alkohol i bez problemu iść do jakiegoś fraglesa do mieszkania żeby pić dalej.
Ja pamiętam jak miałem około 11/12 lat i byłem uczony, że nic nie można brać od obcych.
Mój tata jest
Dzisiaj odpisałem jednemu takiemu, ale widzę, że już usunął wątek.
Jednak tam było praktycznie samo bronienie pedofili.
Niech zdychają te śmiecie przegrywy fantazjujące o dojrzałej czternastce.