Wpis z mikrobloga

@kidi1: z etykiet produktów lub ogólniedostępnych danych dla produktów podstawowych

@wap_eeL: opłaca się tylko jak chcesz se na kompie planować posiłki i logować do fitatu przez przeglądarkę, jak na telefonie ci wystarcza to dla mnie premium nie ma nic co uzasadnia tę cenę
  • Odpowiedz
  • 0
@kidi1: tak jak kolega powiedział, na ten moment robię to wszystko raczej na oko ale niektóre produkty ważę, chce sobie po prostu wyrobić odruch i schemat, żeby uderzyć od nowego roku porządnie i nie odbić się od ściany.

@Catmmando czyli np planuje sobie określony jadłospis na dany tydzień i później już mam wywalone i ewentualnie dodaje coś co zjadłem ekstra? W sumie nie powiem, że trochę to do mnie przemawia.

@
  • Odpowiedz
@wap_eeL: Moim zdaniem się nie opłaca (a nawet nie wiem co to premium oferuje XD). Reklamy nie są uciążliwe, jak zależy Ci tylko na liczeniu kalorii to możesz wbijać sobie każdy zjedzony posiłek po kolei, ale jak chcesz też jeszcze trzymać się określonego makro to polecam rozpisywać cały dzień jedzenia z góry. Ogólnie polecam rozpisywać cały dzień jedzenia od razu, łatwiej Ci będzie dysponować kcal, które możesz zjeść
  • Odpowiedz
czyli np planuje sobie określony jadłospis na dany tydzień


@wap_eeL: teoretycznie tak, możesz se do kompa usiąść i wklepać wyszystko wygodnie z klawiatury

praktycznie to jest też #!$%@? bo nie da się wyszukiwać produktów po kodzie kreskowym, nawet nie da się wpisać numerków ręcznie (nie skanować) i wyszukiwarka fitatu jest tak #!$%@?, że będziesz się tylko wkuriwać bo nie znajdziesz tego co masz
  • Odpowiedz