Wpis z mikrobloga

Ciężko się żyje w tym uk.
Będąc zadbanym,wysokim,opalonym,dobrze ubranym,docietym po kilku latach na siłowni ale z brzydka mordą 3-4/10 mimo to kobiety się do ciebie uśmiechają są miłe, pomocne. Facetów jest kilkadziesiąt procent więcej w populacji. Więc nie ma szans na normalną kobietę wolną.

Pomijam milfy 40-55 lat.

Na szczęście mój mózg wytworzył dziwna umiejętność czerpania przyjemności i satysfakcji, ulgi, odethnienia z sytuacji odrzucenia i kopnięcia mnie w doope przez kobiety.
Z każdą nową tylko oczekuje na ten moment bo on nadejdzie I ja już jestem na niego przygotowany. Więc kobieta mnie nie może tym zranić lub zniszczyć.

Im relacja idzie lepszym torem i dla normalnego człowieka była by marzeniem tym dla mnie bardziej satysfakcjonujaca że to jebnie i będzie z tego więcej ulgii i wrócę do swojego życia samemu.
Nie rozumiem jak facet może się zabić z miłości dla kobiety po odrzuceniu.
Ja stoję na drugim końcu takiego zachowania.

W Polsce natomiast Polki pamiętam były szorstkie i agresywne, niemiłe, więc mój mózg nawet nie miał szans by się w takiej zauroczyć zakochać,
Więc z automatu nie mogło być tego kontrolowanego odrzucenia.

#uk

#przemyslenia #takaprawda #oswiadczenie #zalesie #blackpill #zwiazki #redpill #podrywajzwykopem #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #chadowezycie #oskary #silownia #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 5
@Khalimowski: milf amerykanka dalej jest ale to tylko przejściowe,pewnie 2-3lata jeszcze
i to jebnie, dodatkowo jakby była młodsza to by nawet na mnie nie splunęła, bo gadzi mózg miała na wysokich obrotach wysterowany,
poczytaj o unikającym stylu przywiązania


@swerve: nie zaliczam się do tego, mnie matka całowała, tuliła, ciotki również,
Więc nie brakuje mi miłości od tej strony.

Po prostu brutalne prawdy blackpilla mi wszystko wyjaśniły dlaczego nie mam szans na związek z rówieśniczkami, stare baby o 15-20 lat starsze to jest inna gra, bo one mają dużo mniejsze wymagania wobec chłopskiej mordy,