Wpis z mikrobloga

czym się różni krzesło od długiego kija z dyktą na końcu?


@Mrbimbek: siadasz na kiju z dyktą na końcu? jest to wygodne?

nie jestem uposledzony


@Mrbimbek: to że wmawiasz sobie jakieś kłamstwo kompletnie nic nie zmienia, człowiek który nie jest upośledzony w stopniu znacznym odróżnia krzesło od "kija z dyktą na końcu" te dwie rzeczy nie są nawet podobne, oraz mają inne zastosowanie, może kiedyś nawet zrozumiesz różnicę i wygodę
@Mrbimbek: wczoraj o tym pisałem, gościa oskarżono o zamach bo miał krzesło w ręku xD
Tlem jest przytyk do Komorowskiego że w Japonii "wchodził na krzeslo" i dla tego tego malolata policja zwinęła, bo przypominał o tej akcji.
Jest to w 100 procentach akcja polityczna platformerskiej policji. Dobrze że go po głowie nie skopali jakto robili za czasów platformy
i jak mam skomentować ten wysryw, sam stwierdziłeś że krzesło służy do siedzenia


@Mrbimbek: odpowiedzieć w jaki sposób siadasz na kiju zakończonym dyktą, pomijasz bardzo istotną kwestię która mnie ciekawi, drugą jest to że nie rozróżniasz tych dwóch przedmiotów, ale to raczej już jest raczej poza moim pojmowaniem
@Mrbimbek: no ale idź teraz z krzesłem w tłum ludzi i zobacz co się stanie. Przecież policjant nie wie czy gość przyszedł pośmiać się z Komorowskiego, czy komuś tym krzesłem jebnąć.

Zresztą spróbuj iść np. na zawody w skokach narciarskich z flagą na drewnianym kiju i zobacz co się stanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mrbimbek: głąby z konfederacji jak zwykle z własną wersją wydarzeń.

- Przeprowadzone dowody wskazują, iż oskarżony co najmniej kilkukrotnie wypowiadał pod adresem prezydenta słowa wulgarne - mówił prokurator Andrzej Kabat. Dodał, że zeznania zabezpieczających wiec wyborczy funkcjonariuszy policji są spójne, logiczne, konsekwentne i wzajemnie ze sobą korespondują, a usiłowanie czynnej napaści na prezydenta potwierdza nagranie zarejestrowane przez jedną ze stacji telewizyjnych.


Do napaści nie doszło - bo jak zauważył - udaremnili