Wpis z mikrobloga

Empatyczna płeć w natarciu, komentarz @betonowa_klata co powinna zrobić z typem który przesyłał nudeski do znajomych dziewczyny z którą mu nie wyszło.

Typ to jakis niebezpieczny #!$%@?. Ja bym wynajela 3 sebków, umowila sie na spotkanie z tym pijebem i kazala sebkom sie nim zajac. Ale tak zajac zeby nigdy wiecej mu nie przyszlo do głowy Cie zaczepiac, na wszelki wypadek zabierasz mu dowod zeby miec na niego namiar z groźba ze wiesz kim jest i drugiego spotkania nie przezyje. A nawet jak Cie dopadnie, to Ty zostawisz namiary na niego i jego rodzice i oni tez znikna.

<
Czyli chce go brutalnie pobić (oczywiście w białych rękawiczkach używając do tego swoich frajerów), ukraść mu dokumenty by go później szantażować zabiciem ( _), jego rodzice też znikną czyli co też kolejne morderstwo? Zastanawiam się kto to tu jest niebezpiecznym #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
link do komenatarza
#blackpill #przegryw #p0lka #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #badoo #seks #koszalin #polska #cuckold #bekazpodludzi
  • 22
  • Odpowiedz
@pepe998 Typ przetrzepał jej wszystkich znajomych, do każdego wysłał wiadomości z jej nudesami i obrażając ją, pisał do rodziny znajomych, wyjawił wsyztkie sekrety. Nie bronie jej głupoty ale ktoś kto tyle wysiłku wkłada w zniszczenie ci życia bo dostal kosza jest w stanie posunąć się do znacznie gorszych rzeczy.
  • Odpowiedz
@betonowa_klata: chociaz nie popieram przemocy to po prostu takie przemówienie i przetłumaczenie mu do rozsądku albo najlepiej wziąć policjanta umówić się z nim i wtedy podjechać na spotkanie i najlepiej
  • Odpowiedz
@pepe998: Ty pewnie pisałeś że kierowca autobusu miał prawo przejechać byle kogo, gdy 3 osoby sie ze sobą biły, a dwie inne krzyczały żeby przestał na nich napierać i spadał
  • Odpowiedz
@pepe998: To, ze jesteśmy empatyczne to nie znaczy, że będziemy tolerować chore zachowania. Koleś upokorzył dziewczynę rozsyłając jej intymne zdjęcia do ludzi i co? Myślisz, że pogłaszczemy go za to po głowie? Oczywiście zachował się jak typowy przegryw bez godności, który nie może pogodzić się z odrzuceniem. Ja od zawsze mówię, ze faceta poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy relacje. Dziewczyna miała nosa, że go pogoniła. Pewnie
  • Odpowiedz
@betonowa_klata: nie szeryfuj, pani jaka-to-nie-jestem-odważna-zza-monitora. To co zaproponowałaś podpada pod paragrafy. Gdyby adresatka namierzyła faceta i zastosowała się do twojej 'rady' poszłaby siedzieć.
  • Odpowiedz
@betonowa_klata: a co mnie to? Odnosiłem się wyłącznie do tego że podżegasz do popełnienia przestępstwa i jeszcze do tego ze sprawstwem kierowniczym. I w dodatku prokurator miałby sprawcę na widelcu.
EOT z mojej strony bo co tu w ogóle jeszcze można dodać?

edited: orginalny post spadł z rowerka i dobrze. Szkoda że i ty nie spadłaś np. na 24h żebyś ochłonęła.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka nie napisałam nigdzie żeby go zabijać a nastraszyć żeby zdal sobie sprawę z powagi sytuacji. Równie dobrze można go nie uderzyć a kazać kopać nocą dół w lesie w obstawie w kominiarkach a potem wypuścić. Ale dowod zabrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Typ przetrzepał jej wszystkich znajomych, do każdego wysłał wiadomości z jej nudesami i obrażając ją, pisał do rodziny znajomych, wyjawił wsyztkie sekrety.


@betonowa_klata: beka z karyny, chłop wykonał kawał dobrej roboty.
  • Odpowiedz
  • 2
u mnie była podobna sytuacja w gimbazie i potem został skatowany przez starszego brata laski z kumplami. Niby okrutne ale jednak zasłużone xD''.


@euphoriatears: o ile brata jeszcze można zrozumiec ale kumple? i w razie czego kto poniesie konsekwencje? p0lka będzie się śmiać a cuckoldy pójdą do pierdla, jak w tym kraju ma być dobrze, tfu na takich
  • Odpowiedz