Wpis z mikrobloga

Po dzisiejszym filmiku doktora na temat film Holland opuszczam sektę definitywnie (już wcześniej miałem taki zamiar ale szansę dawałem, może zmieni kierunk jednak)
Doktore ślepnie, nie widzi prostej sprawy, że jak przyjmiemy 100 imigrantów z BL, to będziemy mieli zaraz 10 000 a potem 100k itd. Niech świat sobie zbawia. Frontex to by tak pomógł, że wszystkich by wpuścił, proste? nie dla doktore.

Z wizami owszem ci przy władzy trochę sprzedali tych wiz (niech będzie kilka tysięcy ale na pewnie nie setki tys).
Różnica jest tak, żę to była robota "paru" ludzi w wokół MSZ, polecam film Otoki na ten temat. Nie ma w PIS odgórnego zezwolenia na niekontrolowany napływ imigrantów ekonomicznych.

Krytyka naszego narodu przeradza się w ojkofobię.
Promowanie skrajnego lewactawa Holland, Staśko, Michalik, racjonalizowanie zbrodni wołyńskiej to co odrzuca mnie.

#napierala
  • 4
@scoobydoopl:

Nie ma w PIS odgórnego zezwolenia na niekontrolowany napływ imigrantów ekonomicznych.


Nie tylko jest takie przyzwolenie, ale i ten niekontrolowany napływ się odbywa. Przy czym imigranci (często bardzo egzotyczni) przybywają legalnie. tak samo jak przybywali na zachód Europy pół wieku temu i pewnie z czasem zaczną oni stwarzać takie same problemy jak tam.