Wpis z mikrobloga

Akurat w Polsce jako kobieta mam mnóstwo praw, których nie mają mężczyźni. A co słyszymy na marszu? Że jest odwrotnie. ¯\(ツ)/¯ Kobiety to, kobiety tamto, kobiety sramto. W kółko wyimaginowane braki jakichś praw względem mężczyzn. W sumie kobietom się nie dziwię, że chcą głosować na lewicę, bo politycy celowo uderzają w emocjonalne tony i łatwo jest tym sposobem pobudzić nas do działania. Za to beka z każdego faceta, który na serio chce głosować na lewicę.

#marsz #marszmilionaserc #bekazlewactwa #lewackalogika #polityka
  • 71
  • Odpowiedz
  • 37
@drakonia: mnie jako kobiete wkurza juz traktowanie jak przedszkolaka, przeciez to ma dokladnie odwrotny efekt do zamierzonego. Jak mnie maja powaznie traktowac w pracy jak zamiast awansowac mnie na stanowisko bo sie na nie nadaje sa zmuszeni do awansowania mnie nawet jak sie nie nadaje zeby miec wystarczajaca ilosc bab na konkretnym levelu? Albo jakies fikolki przy rekturacji na studia, przeciez kazdy zdaje ta sama mature czemu mam dostawac jakies dodatkowe
  • Odpowiedz
@drakonia i przez to mimo że nie jestem prawakiem to nie będę glosowal ani na ko ani na 3 drogę, tylko na konfe. Nie ma partii która by chciała równości, to przynajmniej niech wam odbierają przywileje ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@drakonia: Ramówka TVN od 12 do 16 marsz xd oczywiście tylko TVP jest stronnicze. Nie mówię o TVN 24 jako programie informacyjnym. Największą porażką Tuska było przegranie wyborów mając TVP i TVN, w teorii nie dało się przegrać a w praktyce okazało się jaka ch*unia była.Najwięcej krzyczących wykopków wtedy jeszcze pewnie w pieluchy robiła i zapomina jak wykop zachęcał do głosowania na PiS xd do 3 razy sztuka przecież teraz czy
  • Odpowiedz
@drakonia: młodych mężczyzn jest więcej niż młodych kobiet. Mężczyźni publicznie nie domagają się zrównania praw, tego nie artykułują bo to nie męskie. Frustracja podskórnie narasta i podczas gdy 3 opozycyjne partie grają pod młode kobiety to młodych mężczyzn pozyskują ugrupowana skrajne jak konfederacja.
  • Odpowiedz
@drakonia: opozycja przy okazji strajku kobiet po prostu odkryła, że mają jedną zdeterminowaną grupę społeczną która nie zagłosuje na pisiorstwo i odkryła, że w ten dzwon trzeba cały czas bić.
Ale w sumie uj z tym, niech im się uda.
  • Odpowiedz
@hehe_: a ty glosujac na lewice sam nie siebie bata krecisz bo lewica chce usunac domniemanie niewinnosci i przerzucic odpowiedzialnosc na udowodnienie niewinnosci na faceta a nie na udowodnienie winy kierowanej od oskazyciela
  • Odpowiedz
Akurat w Polsce jako kobieta mam mnóstwo praw, których nie mają mężczyźni. A co słyszymy na marszu? Że jest odwrotnie. ¯\(ツ)/¯ Kobiety to, kobiety tamto, kobiety sramto. W kółko wyimaginowane braki jakichś praw względem mężczyzn.


@drakonia: Udowodnij, że nie jesteś trollem xD
  • Odpowiedz
miała kobieta, ale nie mężczyzna, ale to ze względu na aspekty biologiczne.


@Tyrande: I mężczyzna powinien miec prawo zrzeczenia się obowiązków wobec dziecka. Oczywiście żadnego socjalu.
  • Odpowiedz