Wpis z mikrobloga

@kochamajfony: Nie wiadomo - jedni sobie fajnie radzą w kabinie - introwertycy z audiobookiem, laptopem do gierek i internetem bez limitu, inni chleją w kabinie i niszczą sobie życie, a ekstrawertycy cierpią przez ciągłą samotność i brak stymulacji.

Nie wiem kim jesteś, ja spokojnie jeżdżę od kilku lat i psycha mi nie siada, ale prywatnie jestem piwniczakiem bez życia towarzyskiego więc tutaj przynajmniej płacą za to ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
ekstrawertyk z silną potrzeba stymulacji


@kochamajfony: to może wyjedź za granicę do pracy wokół komina, na jakieś supermarkety, będziesz miał ludzi sporo w ciągu dnia do pogadania, a nie jak zdziczały pies na międzynarodówce
  • Odpowiedz
@kochamajfony: 170-230£na dzień za 6-8 godzin roboty,do około 300£ z nadgodzinami,na Własnej działalności. Jazdy 100-200km dziennie, czasami pod 300km dochodzi, ale rzadko,
Wracam z roboty to jak człowiek nic nie boli nic nie wkurza mnie.

A jeździłem kiedyś na solówce c, po 500 km i 7-10 kolekcji i dostaw, masakra, cały czas byłem nerwowy i mi noga podskakiwała pod biurkiem jak wracałem do domu, nigdy więcej takiej orki, po 12-14godzin, dużo
  • Odpowiedz
@kochamajfony: - 15% około po podatkach, w UK są super warunki do prowadzenia firm, płacisz corporation tax w rozsądnych ilościach i masz spokój, nie ma kontroli,
Na rok 35-55k £ na konto z faktur, zależy ile mi się chce pracować,
  • Odpowiedz