Wpis z mikrobloga

W ogóle to ja mam mieszane odczucia co do zjawiska tego całego groomingu. Z jednej strony jak dwoje pełnoletnich ludzi bez chorób psychicznych (zaburzenia to inna kategoria) chce się hehe pukać, to co komu do tego? Z drugiej strony jednak jakbym miał siostrę licealistkę która przyprowadza do nas na święta "chłopaka" 40 lvl to nie wyobrażam sobie bym był tym zachwycony. Niby "nie moja sprawa", ale... wiecie. To nie takie proste.

What do u think?

#grooming #kiciochpyta #gonciarz #gargamel #drama #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@MajorMajor: myślę, że grooming to bardzo zła rzecz, ale jest różnica na grooming 14 latki, na grooming 16 i na grooming 20 latki. Po pierwsze tylko pierwszy jest nielegalny. Uważam, że lekko zatracamy granice i jako społeczeństwo stajemy się zbyt naiwni wobec pewnych postaw.

Generalnie to dobrze, że dziewczyny nagłaśniają. Ale jak to zawsze w życiu, w zjawisku generalnie pozytywnym są też odcienie negatywne.
  • Odpowiedz
@MajorMajor: Oddalając się od samej afery uważam, że coraz grooming robi się czymś czym niedawno było molestowane (sławna ankieta według, której 80%+ kobiet było molestowanych bo za molestowanie uznwano patrzenie się). Teraz każdy związek faceta z młodszą kobietą to grooming. O ile uważam, że zjawisko jest możliwe - jak w Twoim przykładzie związek 17-18 latki z 40 latkiem tak coraz częściej groomingiem nazywa się związki gdzie dziewczyna ma 20 lat a
  • Odpowiedz
@MajorMajor: ja nie jestem feministą, ale jakim trzeba być człowiekiem, żeby mając 30 lat zadawać się z 16 letnimi cipkami? 20tki to jeszcze rozumiem, ale ponad 10 lat różnicy w tak młodym wieku (obojga) to jest jakieś powiększanie penisa teraz?

Jak by się dobrze postarał, to mógłby być jej ojcem.... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz