Wpis z mikrobloga

@Jariii: Ej Mireczku, ale twoje anonimowego konto nie reprezentuje nikogo poza twoich wymyślonym anonimowym kontem. Żaden sąd akurat nic z tym nie zrobi, bo i na jakiej podstawie? Wylogowujesz się z wykopu i całe to gówno cię nie dotyczy.
@cwlmod: Ale to nie ja pisałem tylko jarusek, on jest chyba prawnikiem, ja sie na tym nie znam. Ale zadziałało skoro usuneli znalezisko, ja nie byłem aktywny , bo zapilęm wtedy na grillu u znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mocherowemajty: @Njal Ja mam konto na wykopie dłużej niż średnia wieku wyborców konfy. Licząc z moim pierwszym, które usunąłem 11 lat temu. To przezabawne, być wyzywanym od trolli, przez konta, które nawet nie istnieją od poł roku. A dokładnie 11 lat temu obiecałem kucom, że im nie wybaczę tego co zrobili, i słowa dotrzymam. Wtedy się śmieli, teraz raczej się nie śmieją w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°
@cwlmod: Jakoś konto założyłem na wykopie 17 lat temu, i było fajnie, wtedy było zupełnie inaczej niż teraz. Była spora baza użytkowników co mieli coś do powiedzenia. Ale zmieniło sę to jakieś 12-13 lat temu, dokładnie nie pamietam. Kucom wtedy sondaże nurkowały więc postanowili się zwoływać i zrushować wykop. Nawet były znaleziska jak to kuce zakładają knta żeby spamować Korwinem i tymi jego masakracjami. No ale taka ilość niezbyt inteligentnych jednostek
@Jariii: Nie wiem jak było aż tak dawno. To jest moje drugie konto również, poprzednie miałem ze dwa lata. W sumie to chyba nawet istnieje, bo po banie założyłem nowe i zapomnialem o tamtym.

PS stąd taka nazwa. Jako stary wyjadacz na pewno rozszyfrujesz :)

Ja zawsze byłem kucem ale gdy pytałem o wyjasnienie pewnych rzeczy ze strony lewactwa to nigdy nie dostawałem odpowiedzi, ale to było zanim odkryłem tagi :/
@cwlmod: Niebo, a ziemia. Starzy użytkownicy jak Kubatre, Ardai, Fanzoun czy nawet Reddig już sie nie udzielają, a szkoda teraz to sama śmieciowa wiedza i polityka. Nie kojarze, bo czasem robiłem sobie przerwy od wykopu. Pewnie jak jakaś afera to bede pamietał.

Taki to zawsze był niezły rak, w sumie jak ich nie było i nie było mirko to jakoś tak ciekawiej było.