Wpis z mikrobloga

@aarahon: Nikt nie broni i co z tego? Jaki to ma związek? Zrobili tylko dla kobiet i mężczyźni nie mogą korzystać. Serio jesteś taki głupi czy udajesz? Analogiczna sytuacja jak z saunami bodajże we Wrocławiu. Mężczyźni płacą tyle samo, a mogą korzystać z saun mniej (ze względu na dni dla kobiet czy coś takiego).
  • Odpowiedz
przeciez ten typ to jakis neuropejski troll


@semtexx: takiego od razu by wyjaśniono w tym tagu a na razie to dwóch spróbowało mnie zagiąć i odpadli po jednym pytaniu opartym na tym co sami napisali ;)

Spójrz na to co napisał Szarozielony:

z tamponów mogą korzystać tylko kobiety


co jest nieprawdą bo tampony są wykorzystywane przez mężczyzn, niekoniecznie w celu do którego zostały stworzone.

Zapytałem za to co z łazienkami, są
  • Odpowiedz
@gardzeb0lkami: Oho, znalazł się oficer rozkazujący. Tak to możesz podwładnych traktować ale nie mnie, wolnego człowieka. Zapraszam wyp*****lać komuchom i innym zamordystom rozkazującym innym!
  • Odpowiedz
  • 1
@kwas_rybonukleinowy: nie jesteście specjalnej troski bo sam mam koleżanki specjalistki IT, które serio świetnie ogarniają. Dziwni mnie fakt, że ktoś próbuje was tak portretować. Moja robocza teoria jest taka, że ludzie w cdpr mają jakieś problemy na tle seksualnym i chcą sobie ściągnąć młode kobiety do biura.
  • Odpowiedz
firmy produkujące tampony produkują je dla kobiet?


@aarahon: w jakich to majakach przyszło komuś na myśl, że dobrym pomysłem jest porównanie produktu motywowanego anatomią danej płci, a programów ułatwiającym wybiórczo jednej grupie wykonywanie zawodu, który wykonywać mogą bez żadnych przeszkód obie? Przecież to jakiś mokry pierd, a nie argument
  • Odpowiedz
w jakich to majakach przyszło komuś na myśl, że dobrym pomysłem jest porównanie produktu motywowanego anatomią danej płci


@Wap30: wskaż kto je porównuje a jak masz wskazać mnie to od razu wskaż komentarz w którym je porównałem i powiem Ci od razu że nie znajdziesz w tym wpisie takiego więc jeśli naprawdę masz trochę rigczu to przeprosisz od razu ;)
  • Odpowiedz
@aarahon: Czyli chcesz teraz udawać że twoja pierwsza wypowiedź nie sugerowała porównania, tylko.. co, niechcący napisałeś komentarz, albo było to dzieło sztuki nie mające funkcji retorycznej? Świetne taktyki dzisiaj obierasz, na pewno zwycięstwo jest tuż za rogiem xD
  • Odpowiedz
Świetne taktyki dzisiaj obierasz,


@Wap30: jaką to taktykę obrałem, napisz mi to, ciekawy tego jestem. Tylko nie mniej pretensji do mnie jak zmyśliłeś te taktyki i nie zgadniesz xD
  • Odpowiedz
@aarahon: Ale co, teraz ja mam się tłumaczyć z twoich taktyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°) To ja pytam, skoro to nie było porównanie, to jaką funkcję sprawował twój pierwszy komentarz?
  • Odpowiedz
Ale co, teraz ja mam się tłumaczyć z twoich taktyk?


@Wap30: Nie, z twoich oszczerstw wobec mnie. Przecież napisałeś to co napisałeś bo miałeś podstawy a nie dlatego żeby cokolwiek napisać i mnie wyśmiać. Pierwszy poprosiłem to żebyś się wytłumaczył więc czekam. Przecież nie jest tak że sobie tylko #!$%@?łeś dla #!$%@?, prawda?
  • Odpowiedz