Wpis z mikrobloga

@Asolk122: generalnie ok, zgaduje ze film nagrany 25/30 klatkach i to zwalniales, przez co slowmo nie jest plynne, tak samo z przyspieszeniami no i wodospad pod góre jakos mi nie pasuje;) Widoczki super, zazdraszczam wycieczki :D
  • Odpowiedz
  • 2
@niech_ktos totalnie amatorsko, na kanale mozesz sprawdzic jeszcze kilka moich filmow :) @wenszu87 dzieki!
@belu_p mini2, bez filtrow
@paweucio wszystko przez kompresje w adobe pro, probowalem na wszelkie sposoby ogarnac klatkowanie ale mi nie wychodzi dodatkowo moj lapek na ktorym to robie jest tak przeorany, ze najwiecej czasu schodzi mi przy jakiejkolwiek edycji urywkow, nie mam niestety sprzetu na efekty inne niz reverse na wodospadzie ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@belu_p w takich warunkach ciezko bylo manewrowac iso itd, tym bardziej ze do zrobienia byl ambitny plan, cala wyspa objechana podczas tripa ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dzieki
  • Odpowiedz
  • 0
@ste3 100% noclegi ogarniane pol roku wczesniej, na 4 osoby na orawde cenowo nie bylo zle, od kapsul drewnianych na kempingach po pokoje na farmie czy domy na wylacznosc, bylo roznorodnie, polecam
  • Odpowiedz