Wpis z mikrobloga

#linux zabawne, że taki mint czy ubuntu to łapie lagi nawet przy pisaniu tekstu, nie nadąża na klawiaturą, jeszcze lata świetlne upłyną zanim będzie się tego dało używać na desktopie jeśli się nie chce używać terminala i nie ma 20 lat doświadczenia i obycia z nim
KingaM - #linux zabawne, że taki mint czy ubuntu to łapie lagi nawet przy pisaniu tek...

źródło: 5ea861e3be2593b0

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Bpnn: największą wada Androida jest... brak lansu na starego flagowca z jabłkiem sprzed 3 lat bo na nowego zwykle tych chwalących sprzęty z Cupertino nie stać. Oczywiście tłumaczy się to "wieloletnim wsparciem że strony Apple" :-)
  • Odpowiedz
@KingaM: zakładając ze nie jest to atencyjny bait, co to znaczy lagi przy pisaniu? Bo może masz coś poustawiane albo za słabego kompa, bo myślisz, że Linux z Gnome3 ma wymagania jak XP.

Chociaż czytając takie wpisy:
"jeszcze lata świetlne upłyną zanim będzie się tego dało używać na desktopie jeśli się nie chce używać terminala"
Mam wątpliwości czy Ty w ogóle widziałaś współczesnego Linuksa, czy tylko bazujesz na stereotypach czy opiniach
  • Odpowiedz
@KingaM: jakie lagi, Ubuntu działa dobrze na zelazku sprzed 15 lat. Używam na wszystkim bo po prostu działa, osobiście preferuję bardziej niż macos w którym co chwilę coś się wykrzacza. Wyczyść kompa, ew. Zmień dysk i wtedy spróbuj. Nic nie ma prawa się lagowac
  • Odpowiedz
@KingaM: wiem, że zarzutka ale opiszę swoje doświadczenia. Używam, bo mnie #!$%@? strzelił kiedyś dawno na windowsie, że nawet git'a nie było, konsola jakaś upośledzona, jak chce się coś więcej, to trzeba doinstalowywać. gcc nie ma, pythona nie ma, wszystko co w linuchu miałem na starcie, tam trzeba było instalować, jakieś zmienne ustawiać, czasem coś w rejestrze grzebać (hehe, win XP albo nawet 98 jeszcze). Linuch wtedy też był taki, że
  • Odpowiedz