Wpis z mikrobloga

@Konkaki: współczuje twojemu otoczeniu, o ile ktoś tam jest i 40 pół mózgom, którzy zaplusowali. To jest dopiero tragedia, porównujesz to, że chłop wyzywa ludzi przez internet, do tego jak cała reszta ruchała małolaty. Ja mam w tego mleka #!$%@?, ale na pewno nie wyrzucałbym go z internetu. Przecież (daje se #!$%@? łape uciąć), że jesteś pewnie jednym z tych co oglądali, chciałeś być śmieszny/zauważony/doceniony - wybierz sobie, i go pocisnąłęś
@Seroxik: No i nie masz łapy(Ja mam ręce ale fajnie ze sie przedstawiasz). I strasznie was zabolało ze śmiałem obrazić nitra XD. Nigdy go nie oglądałem i niemam zamiaru oglądac, jest według mnie szkodliwym śmieciem i nic tego niezmieni. A "Ja mam na mleka wywalone" ale jednak cały paragraf napisałeś zeby go bronić i mnie obrazić więc myśle ze to wystarczająco mówi.
@opijanie: Uderz w stół a nożyce sie odezwą jak to mawiają, nie możecie bronić nitra w zaden sposób to argumenty sprowadzają sie do ubliżania i "TEZ LUBI DZIECI". Ja nigdzie nie broniłem tych youtuberów bo nigdy ich nie ogladałem i mam wywalone niech sąd ich osądzi i stracą zasięgi i fanów.