Wpis z mikrobloga

Ech, ostatnio mi trochę #!$%@? i chcę wrócić do tworzenia swojego własnego moda do G2NK xD. Przerwałem go jakoś ponad 10 lat temu, bo będąc naiwnym zostałem zrekrutowany do Dziejów na scenarzystę, ale coraz bardziej pomysł użerania się ze skryptami i spacerem mnie jakimś cudem jara, a sporo z pierwszego rozdziału mam już rozpisane xD
#gothic
  • 19
@ork_sojownik: @plasq Historia Khorinis po odpłynięciu Beziego, obracająca się wokół Wodnego Kegu i ostatnich zadań, jakie pozostawili jego członkom Magowie Wody, którzy zamknęli portal i schowali się w Jarkendarze. Główna postać to Gaan, który podczas bitwy z orkami na farmie Bengara dostał za mocno od jednego w głowę i odzyskał przytomność tydzień później.
@Pytongino brzmi spoko, sam miałem podobne pomysły kiedyś. Jakbyś chciał jakieś wsparcie to napisz, bo mam też swoją wizję, którą mega chciałbym zrealizować ale mega dawno nic nie robiłem, a przydałaby mi się rozgrzewka. Przy okazji zawsze można pomysły powymieniać ;) .
@plasq: Jak mi się faza na to się utrzyma jeszcze z tydzień, to wracam do pracy nad nim, za długo już o nim myślę w losowych chwilach xD. Dam znać, jak zacznę na poważnie działać, zawsze to będzie jakieś wsparcie psychiczne, co przy pracy w spacerze przyda się nie raz xD
@Pytongino: Bardziej mroczną stronę wyspy?

Chciałoby Ci się zrobić modyfikację pokazującą okupację wyspy Khorinis po przegraniu wojny z orkami?

Wyglądałoby to tak samo jak w G3, czyli orkowie są traktowani jak NPC, można z nimi gadać (jednocześnie nie używają prymitywnego języka, tylko wysławiają się tak samo jak w G3), niemal wszyscy ludzie są niewolnikami, ale część ludzi pracuje jako najemnicy po stronie orków. Jako gracz mamy wybór, czy chcemy dołączyć do
@Pytongino mnie w Velayi też właśnie wpieniało, że zakończenie było tak słodkopierdzące. Dla mnie to potem i tak przyszli orkowie i #!$%@?, ale sam początek z tą bitwą na przełęczy, która kupiła czas był sztos.

W ogóle podobny pomysł kiedyś mi chodził po głowie, tylko mieliśmy grać Cavalornem. To był chyba mój ulubiony npc, którego dalszych losów mi zabrakło i zawsze miałem kmine, że próbują po prostu przeżyć na Khorinis a ostatecznie
@maciorqa: Nie, tutaj akurat odchodzę od wybawiciela świata, tak jak Adanos powiedział, będziemy obserwatorami, starając się zachować neutralność, jednocześnie robiąc swoje. Sama wyspa też będzie w takim zawieszeniu, gdzie ani orkowie, ani ludzie nie mają jak przeważyć szali na swoją stronę. No ale nie jest powiedziane, że w tej neutralności wytrwamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@plasq: Cavalorn będzie naszym najbliższym kumplem podczas wykonywania zadań dla magów, a w porcie pojawi się nowy statek, bo po prostu nie umiem usunąć Esmeraldy, 3D to nie dla mnie xD. A skoro będzie statek, to będą też i możliwości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pytongino: nie no kurła, bez jakiegokolwiek 3D to smutałke jednak. Marzyłem, żeby zobaczyć #!$%@? Khorinis. Jak coś to Ci sam ją przeniosę - w jedynej uczciwej cenie xD.