Wpis z mikrobloga

Mirki, ostatnio kupiłem sobie Samsunga Galaxy S21 FE i zauważyłem, że każde powiadomienie z każdej aplikacji ma domyślny dźwięk systemowy, przykładowo messenger ma ten swój dźwięk jak ktoś napisze, a tak to miałem domyślny systemowy. W messengerze udało mi sie to jakoś ustawić (było i tak ustawione na ten ich dźwięk) i teraz normalnie jest dźwięk powiadomienia dla messengera, nie systemowy. Ale z innymi aplikacji mam problem, każda inna ma dźwięk systemowy a niektóre powinny mieć swój własny, tak jak producent aplikacji chciał. I teraz pytanko czy da się to wszystko jakoś pozmieniać z poziomu ustawień androida, żeby dźwięk był narzucony przez aplikacje a nie systemowy. Po prostu jestem przyzwyczajony z poprzedniego telefonu, że jak słyszę domyślny dźwięk systemowy to jest to albo SMS albo Mail, a nie np. wiadomość od znajomego na jakimś innym komunikatorze. #android #samsung #telefony #smartfon
  • 8
@monsti: przytrzymaj na ikonienaplikacji i jak wyskoczy okienko kliknij w i w kolku.
Nastepnie powiadomienia / kategorie powiadomien i tu ci wyskoczy lista zdarzen w appce ktore generuja dzwiek.
Niech cie nie zmyli ze to przelacznik, klikniesz w ktorykolwiek i przechodzosz do nastepnego okna, gdzie mozesz sobie ustawic dzwiek dla danego zdarzenia.
  • 0
@PurpleHaze: Próbowałem to, ale w tej opcji mogę wybrać tylko dźwięki które są domyślnie w telefonie. A mi chodzi o to, że np jak dostane snapa to słyszę ten typowy dźwięk dla snapchata, a nie jakiś inny dźwięk systemowy.