Wpis z mikrobloga

Czy jeśli mój facet wali ciągle jakieś szowinistyczne żarty ( zaczął się do mnie dobierac jak sprzątałam w kuchni dosłownie miałam ręce w zlewie i powiedziałam żeby przestał bo sprzątam to powiedział że myslal że będę się swobodnie czuć w naturalnym środowisku) mimo że mówię że mi to przeszkadza to jest brak szacunku? Czy ja przesadzam i to tylko żart?
#zwiazki #pytanie
  • 89
@Haerbin: ja jestem pewna ze mój chłop ma zupełnie inne wartości wiec wiem, ze jak strzela takie teksty (a robi to nierzadko) to w ramach satyry tych którzy tak na serio uważają. Wiec żarty nic nie mówią o wartościach bo można mówić żarty zgodne ze swoimi poglądami jak i wręcz sprzeczne.
Jeśli jest relacja on daje $$$ i wymaga lub wygląda jak mister of world czy jest synem dziekana kierunku co studiujesz to pytanie nie na miejscu. Jeśli jest inaczej rzuć go, poszukaj innego i tyle. Tego kwiatu jest pół światu, w 1 i w 2 stronę, a to bardziej faceci szukają niż dziewczyny, więc jakieś sympatie/tindery/fb i masz nowego. @Haerbin @Haerbin
@Haerbin:

zaczął się do mnie dobierac jak sprzątałam w kuchni dosłownie miałam ręce w zlewie i powiedziałam żeby przestał bo sprzątam to powiedział że myslal że będę się swobodnie czuć w naturalnym środowisku


jak to się zdarzyło pierwszy raz, to bym śmiał twierdzić, że po prostu nie wyszedł mu żart/musi być uświadomiony (zakładając, że ze sobą rozmawiacie jak normalni ludzie), że to jest nie halo. Ale jak to n-ty z kolei..
( zaczął się do mnie dobierac jak sprzątałam w kuchni dosłownie miałam ręce w zlewie


uu #!$%@?

i powiedziałam żeby przestał bo sprzątam to powiedział że myslal że będę się swobodnie czuć w naturalnym środowisku) mimo że mówię że mi to przeszkadza to jest brak szacunku


@Haerbin: może daj gościowi jednak spokój zupełny i pozwól mu znaleźć sobie laskę bez kija w dupie