Wpis z mikrobloga

#famemma #patostreamy #przegryw #polska
Kolejny autorytet, który promują troglodyci z fame mma. Ta laska zasłynęła z tego że wzięła udział w odcinku gaots i wygrała konkurencję poprzez wyrywanie dziewczynie włosów. Jako że wygrała, została zaproszona do projektu MOVE w którym będzie miała szansę zaistnieć. Na razie na insta nie jest popularna ma ledwo 10k obserwujących.

Dlaczego te puste karynki nie zbiorą się razem żeby spuścić w kiblu troglodytów którzy koszą miliony na poniżaniu ludzi? Ten filmik w którym biorą udział jest poniżaniem, naruszeniem godności osobistej. Niby niektóre sceny są zablurowane, ale zawsze dodają odsyłacz do instagrama do scen bez cenzury. To nie jest zgodne z polityką YT. Poniżanie kobiet, traktowanie ich jak tanie dz*i jest myślą przewodną ich kanału. Myślę że jakby poleciała jakaś skarga do YT na troglodytów którzy robią sobie pośmiewisko z ludzi byliby sprzątnięci. Najlepiej jak im w pidu YT usunie ich kanał. Wkur***wia mnie to że bycie troglodytą w polsce, branie udziału w mordobicu, promowaniu patologi, karynek które jedyne co mają do zaoferowanie to pokaznie dupy, jest jednym z najbardziej dochodowych biznesów.

Obczajcie to, że zwykły polak gdyby wstawił podobny filmik do neta miałby policje na chacie, milionerom youtuberem wszystko wolno, bo mają swoich widzą którzy ich klepią po plecach i złego słowa nie powiedzą na nich. W szkołach wyciekają filmiki na których dzieci naśladują cały ten Fame mma, biją się, wyzywają. Niestety żyjemy w polsce kraju z gówna. W UK, USA to byłoby nie do pomyślenia że najpopularniejszym kanałem który oglądają dzieci w wieku szkolnym są wulgarne bitki troglodytów, poniżanie ludzi.

Dlaczego taki rafonix ma zakaz pokazywania się na yt, a troglodgci z fame działają od kilu lat i zarabiają potężne sumy pieniądzy?
black_coffe - #famemma #patostreamy #przegryw #polska
Kolejny autorytet, który promuj...

źródło: obraz_2023-09-26_000625423

Pobierz
  • 8
@black_coffe: może dlatego że dla nastoletniej karny zawsze pieniądze >godność. Szanujmy się i umówmy że zgoda na branie udziału w takich filmach jest wystarczającym świadectwem o co takiej karynie chodzi w życiu
@ziko100: to oni stwarzają takie okazje do zrobienia z siebie człowieka bez godności. Ten program był ich pomysłem, im przyszło do chorego łba żeby zrobić taką konkurencję. A czy ta dziewczyna która miała godność i powiedziała że rezygnuje jak zobaczyła te walki została pochwalona? To ją powinni zaprosić do MOVE, a nie laskę która podtapiała. Czyli wychodzi na to że promują patologię.
A ich tłumaczenie, że to wina lasek że tak