Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Wystartuj do mnie, może mi się spodobasz.
Ja mam własny dom w 3 największym mieście polski,
W dodatku, wewnątrz granic administracyjnych, nie tam, żadna wioska pod.

Szukam takiej szarej myszki, betamyszkomatu
Mam tytuł z Politechniki i teraz robie homano-medyczne studia.

Zdjęcie penisa, wyślę w PW.
  • Odpowiedz
co ty wygadujesz xD


@jmuhha: prawdę.
Pamiętam jak wprowadzali oświadczenia majątkowe dla samorządowców i kierowników jednostek administrowanych przez gminę, jakieś 20 lat temu. Małżeństwo lekarzy zarabiało rocznie 240k w małej mieścinie, 2k mieszkańców na końcu polski (czyli w podkarpackim)
Mój fizjoterapeuta bierze za godzinę dzisiaj 180 zł, a dostać się do niego jest wyczynem. Lekarz potrafi tyle skasować za wizytę...
  • Odpowiedz
Jak jako młoda lekarka mam odłożyć 800 tys na mieszkanie z etatu 6k?


@jmuhha: na spłate 500k kredo Ci wystarczy wiec w czym problem ? kup se 2 pokoje i elo. Po specce kupujesz wille z lądowiskiem dla helikopteruff.
  • Odpowiedz
Jak jako młoda lekarka mam odłożyć 800 tys na mieszkanie z etatu 6k?


@jmuhha: Odkładanie pieniędzy nie ma sensu. Do czasu odłożenia takiej sumy inflacja zeżre większość. Mieszkanie 800k, po odłożeniu będzie za 2,5mln. Tylko kredyt.
  • Odpowiedz
@jmuhha: brać w łapę i 200zł za wizytę na której powiesz że "trzeba leczyć, zapraszam na następną wizytę - to będzie już wtedy 300zł", jak 90% lekarzy
  • Odpowiedz
@taktoto To nawet nie jest różowa tylko naczelny troll tego portalu. Już był programistą, prawnikiem, inzynierem i Bóg wie kim jeszcze. Widzę, ze ludzie wciąż się na to łapią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz