Wpis z mikrobloga

@sameowoce kobieta zawsze buduje siebie i wiecej wymaga, facet jak buduje siebie to robi to by wiecej dac rodzinie, ile to razy na wlasne oczy widzialem, jak kobieta #!$%@? zwiazek lub malzenstwo tylko dlatego, ze facet nie chcial lub nie mogl sprostac temu co potrzebowala po zwiekszeniu swojej wartosci albo gdy znudzila jej sie wartosc tego co miala
  • Odpowiedz
@jmuhha: musisz wytrwać. Kuzynka lekarka z mężem level 36 lat Mercedes,.mbw , dom z ogrodem. Dom i Mercedes już spłacony. BMW w leasing. Teraz chce inwestować w mieszkania w Warszawie bo nie ma co robić z kasą.

Lekarze, lekarzom zgotowali ten los
  • Odpowiedz
@jmuhha normálně jak koledzy po fachu w Polsce. Skończyć specjalizację, odbębnić swoje w szpitalu, a później pracować w przychodniach, klinikach i ew. otworzyć własną praktykę lekarską. Wtedy nie będzie pytania jak, tylko za jak długo odłożę 800 000 na mieszkanie... ;) Młodzi lekarze po studniach mają niestety przerąbane na rynku pracy. Czasem mi się wydaje, że polska ma jakąś umowę z EU na zapewnienie zachodnim krajom jakiejś tam liczby lekarzy każdego roku.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Bait. Może na przykład nie kupować mieszkania za 800k a bliżej 400? Ja kupiłem na przełomie lutego i marca skromne, acz 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie we Wrocławiu poniżej 400k, do wprowadzenia się, ze sprawnymi sprzętami agd. Teraz sukcesywnie naplacam i wymieniam to co mi się nie podoba. Zarabiam podobnie, może ciut lepiej jak nadgodzin narobię. Najlepiej wejść na otodom, ustawić Warszawę centrum, >60mkw i stękać, że się pieniędzy nie ma.
  • Odpowiedz
@jmuhha: #!$%@? mnie to obchodzi bo za 10 lat będziesz zarabiać po 100k miesięcznie. Więc mi ciebie nie żal, po prostu nie potrafisz patrzeć w perspektywie wielu lat. Poza tym te 6k z etatu to tak na prawdę 20k bo jak każdy robisz miliard dyżurów na których śpisz. Mnie w #!$%@? nie zrobisz.
Poza tym są ludzie w gorszej sytuacji, nie zasługujesz na lepsze traktowanie tylko dlatego że skończyłaś trudne studia.
  • Odpowiedz