Wpis z mikrobloga

Pytanko do ludzi żyjących w #uk, czy obraz tego kraju jaki przedstawia na swoim kanale #zmywak jest prawdziwy? Zawsze myślałem że Anglicy są przyjaźni, uśmiechnięci, policjanci pomagają zamiast karać, w knajpie jak jesteś sam to zaproszą cię do stolika i ogólnie tam żyje się lżej.
#emigracja
  • 29
@KedzioRRz zbudowana?! dorobili sie na indiach i afryce, potem przez lata na oszustwach podatkowych w city gdzie bogaci przychodzili z kasa zeby ja wyprac.

BBC zwykle daje w miare obiektywny obraz wydarzen ale od czasu do czasu jak cos odjebia to nie wiadomo gdzie sie patrzec, np jak puscili komentarz pana z british museum ktory powiedzial ze to nie jego wina ze afryka miala problem z kolonializmem (w odpowiedzi na request Beninu
@KedzioRRz

szósta gospodarka świata zbudowana przez leniwy i głupi naród. To ma sens


Zbudowana na oszustwach, złodziejstwie, morderstwach i "dyplomacji".

Ale to tylko mowa o elitach bo sami prole angielscy są naiwni, leniwi. Dlatego potrzebują tyle imigrantów .
@czykoniemnieslysza autentyk, i wez to rozkmin.

W Atenach maja tylko miejsce po posagu ktory obecnie przebywaa w british museum, obecnie rozmawiaja zeby wypozyczyc go do siebie na troche w zamian za cos innego, bo posag zostal podarrowany jakiemus anglikowi za cos tam lata temu.

O Egipcie to juz nie wspomne.
@czykoniemnieslysza: Kanal satyryczny nastawiony na punktowanie zlych rzeczy. Ciezko trafic na niemila obsluge w sklepie, banku czy gdziekolwiek.

I te #!$%@? powtarzane non stop ze brytole sa mili ale to nie jest szczere. Wole ich nie szczera mila obsluge niz Pania w zabce co ma zly dzien i bedzie mnie obslugiwac jakby byla obrazona a jak wyjde to jeszcze powie kolezance ze jakis debil byl.
To chyba problem Polakow i zycia
@Uddhx: chyba na odwrot - kombinowanie, bylejakosc i warcholstwo doprowadzilo do komuny. Brakuje nam systematycznego i systemowego germanskiego/protestanckiego porzadku i stosunku do pracy i zycia.