Wpis z mikrobloga

  • 3
Stać ich na wynajem, to czemu nie mogą wziąć kredytu na swoje? Miesięczne wydatki będą takie same, a na starość będą mieli swoje mieszkanie. Tragedia to byłaby gdyby musieli na emeryturze wywalać kasę na wynajem, a tak będą mieli tylko opłaty
  • Odpowiedz
@KKKXX: ja jestem ciekawy realnych zarobków w Polsce bo często słyszę, że ogólne statystyki są zaniżone i w rzeczywistości ludzie zarabiają dużo więcej co widać po tym jakie samochody jeżdżą ulicami miast oraz jak wyglądają domy w małych miasteczkach albo wsiach. Ja teoretycznie mieszkając na śląsku miedzy Katowicami a Krakowem, w pobliżu kopalń i przemysłu automotive jestem w tej słynnej Polsce A. Roboty tutaj pełno. Kumple w fabrykach bez wykształcenia mają
  • Odpowiedz
@thorgoth 2 osoby pracujące, ze zdolnością kredytową to nie jest grupa która nie stać na dzieci. Jakaś grupa na pewno jest ale to akurat nie oni. Do tego jest mnóstwo miejsc gdzie jak masz problemy to ci pomoga
  • Odpowiedz
@proszebardzo2:

rząd już wyznaczył kierunek minimalna 5k pln, ale wykopki zamiast się dostosować do rzeczywistości która ich otacza i skorzystać, to wolą sobie wkręcić swoją wizje jak świat powinien wyglądać i oczekiwać że tak będzie. A kredyt bk 2% zostanie z ratą 2,5k, przynajmniej przez okres z dopłatami, bo na tym polega idea tego "bezpiecznego kredytu".

Przy minimalnej 5k ceny wszystkiego tak wywali w kosmos, że gówno im zostanie po opłaceniu
  • Odpowiedz
@Burczan: co ty będziesz mówić ludziom czy mają mieć dzieci czy nie
właśnie najbiedniejsi powinni się rozmnażać bo trudno w ich przypadku o inną rozrywkę
  • Odpowiedz
można bardzo dużo przy dziecku zoptymalizować jeśli chodzi o wydatki


@stan-tookie-1: czyli co? wakacje u cioci kloci w wypozidowie zamiast zagranicznego wyjazdu, brak dodatkowcy zajęć poza szkołą oraz minimum gadżetów i zabawek? xD

no to zajebiste dzieciństwo będzie miało takie dziecko, napewno bez traum i wyszydzania w szkole przez inne dzieci
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: jak tak postawisz warunek konieczny wakacje za granicą, liczne płatne zajęcia dodatkowe, multum gadżetów i zabawek i to wszystko nowe to faktycznie ten próg się przesuwa. ale na szczęście, dzięki takim ludziom jak Ty, można dokonać solidnej optymalizacji i dostawać takie zabawki/gadżety za darmo albo prawie darmo, zajęcia dodatkowe organizowane przez szkoły czy domy kultury za darmo albo bardzo tanio, wakacje to już gorzej, ale przy 2 osobach pracujących powinno
  • Odpowiedz
@Burczan: tak dzieci tylko dla bogatych. Bo każde dziecko by być szczęśliwe musi mieć iPada, iPhonea i najnowsze buciki aaaaa i być na korkach z matmy, fizy i bioli.
W małych miejscowościach na całe szczęście maja na to #!$%@?, dzięki temu się jeszcze ktoś rodzi.
  • Odpowiedz
Po prostu sie nie rozmnazac. Nikomu z tego nic dobrego nie przyjdzie a dla swoich egoistycznych celow nie ma sensu sprowadzac na swiat nowej istoty, szczegolnie gdy nie ma na to warunkow.


@jegertilbake: zamykasz się na jedno z najpiękniejszych doświadczeń w życiu, chyba za mało tych kartonów zarzuciłeś.
  • Odpowiedz