Wpis z mikrobloga

Szczerze po tym materiale wiemy tylko tyle że stuu to był niezły obrzydliwiec. Szkoda że nie padają ksywki innych a szczególnie tego w którym była niby zakochana. Ciekawi mnie czy oni pisali do tych dzieciaków na serio czy dla beki? Kiedyś były inne czasy i mam wrażenie że oni żeby się pośmiać z tych dziewczyn namawiali jej do wysyłania fotek a później między sobą śmiali się jakie to one głupiutkie są. No nie wierzę żeby taka część YT miała zainteresowania seksualne wśród dzieci. Szczególnie że wtedy 14 latki wyglądały jak 14 latki a nie jak dzisiaj że ma 14 lat a wygląda na 19. Żeby nie było nie bronie ani stuu ani reszty tej grupy bo to obrzydliwe w #!$%@? pisać takie rzeczy do dziecka. Ja mając 21 lat nie wyobrażam sobie pisać nawet do 16 latki o zdjęcie cycków a co dopiero do 14 czy 15 latki. Przecież to są dzieci. Sprawa mocno #!$%@? i ciekawe jak się to rozwinie na dniach. Ciekawe czy ktoś faktycznie zrobi spowiedź i się przyzna co będzie chyba dość dobrą opcją jeśli szambo wybije ponownie. Pozostaje czekać.
#stuu #famemma
  • 9