Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Cubbylitto @Bed_Kriczer @dzikuZplasriku Przecież co chwilę pojawiają się nowe powody, powiedzmy, że ktoś posluchal spadkowych rewelacji 3-4 lata temu i co oprócz spłacania cudzego kredytu z tego ma?

Jaki jest okres czekania na te spadki? 10-15 lat i do tego czasu wynajem u kogos? Bo nigdy konkretów tylko takie życzeniowe pisanie
@Tiab: To wróżenie z fusów, ale na pewno przez najbliższe lata będzie tylko drożej. W styczniu podniosą minimalną, dadzą 800+ i inflacja znowu wystrzeli. A jak inflacja wystrzeli to stopy podniosą. A jak podniosą stopy procentowe, to osoby które mają mieszkania podniosą czynsz by mieć na rate kredytu więcej. Wtedy człowiek wpada na pomysł by kupić swoje mieszkanie, a te mieszkania ida do góry bo myśli tak wiecej ludzi i tak
@Rakky: no właśnie przy rosnących stopach ceny mieszkań powinny spadać wiec wychodzi trochę inne kółko. Podobnie z przerzucaniem rat na najemców to się kiedyś kończy.

Ale to jakieś głupie rozkminki, ceny mieszkań nie mogą spaść bo nie spadają.
@Tiab: Tu nie chodzi o to czy ja mieszkam 30 lat w mieszkaniu banku i w końcu tuż przed śmiercią ono będzie moje czy wynajmuję. Chodzi o to że pompowanie jakiejś branży pustym pieniądzem relatywnie niszczy inne branże. Bo i budowlaniec i i ja kupujemy chleb za tą samą kasę. Dodatkowo pęknięcie bańki ciągnie na dół całą gospodarkę. Drukować pieniądz i pakować go w beton? A gdzie dywersyfikacja? Inwestycje w firmy,
Pobierz Bed_Kriczer - @Tiab: Tu nie chodzi o to czy ja mieszkam 30 lat w mieszkaniu banku i w...
źródło: 000FGM33X1851OF1-C122-F4