Wpis z mikrobloga

@pyzdek: nie, ja spytałem kogo to obchodzi nikogo nie obrażając bo nie rozumiem sensu takich wpisów i kazano mi odrazu #!$%@?ć więc podjąłem rękawice
ale teraz dzięki temu już wiem i niestety nie wyrobiłem sobie o was dobrego zdania
a tak potem płaczecie że ścieżek nie macie xD jak się tak zachowujcie to nie dziwne
@nadziej_c: mam ci jeszcze raz napisać analfabeto, że ja nie należę do tego "kółeczka" i nie robię żadnych kwadratów?
Po prostu nie lubię takiego tępego #!$%@? się, jak w twoim wykonaniu.

Pewnie gdybyś się zapytał jak człowiek, to by ci ktoś wyjaśnił. A że wyszło z ciebie wiejskie chamidło to jak wiejskie chamidło zostałeś potraktowany. Jeśli cię jakiś tag nie interesuje to jest taka magiczna funkcja zablokuj.
naucz się składać zdania bez wyzwisk i przekleństw, jeżeli zdanie "kogo to obchodzi?" to #!$%@? się to xd i ci współczuję

@nadziej_c: chyba masz jakiegoś Aspergera albo inny społeczny autyzm jeśli tak prostej rzeczy nie rozumiesz
@AbaddonLincoln: wybacz ale niestety tak nie jest, to wy mnie zaatakowaliscie bo chciałem poznać sens waszych dzienniczkow
a teraz dostaniesz 4 plusy i będziesz chodził dumny xD jak jakaś sekta, nie dziwne ze pedalarze mają taką opinie
banda frustratów
I jeszcze jakieś chore fantazje seksualne z wymachiwaniem fletem, ostro