Wpis z mikrobloga

  • 0
@PozdroPocwicz: to o układach to akurat #!$%@? bo znam przypadek gdzie tylko „po znajomosci” można było dostac posadę sprzątaczki w podstawówce albo kosiarza trawy w zieleni miejskiej.
  • Odpowiedz
@Smonk_Da_Wead: ale wiesz, że gadasz z typem pracującym w IT z 10 lat doświadczenia co zatrudnia od czasu do czasu ludzi dla firmy? XD
firmy przestały brać ludzi na zapas dla przyszłych projektów. Twierdzenie, że są jakieś utrudnienia dla juniorów to jakieś wysrywy nieudaczników co #!$%@? umieją a oczekiwania mają #!$%@? w kosmos (np. seniorów co się zasiedzieli i przyzwyczaili do nicnierobienia, a przy zmianie pracy przyszło zderzenie z rzeczywistością). Nie
  • Odpowiedz
@PozdroPocwicz teraz ogólnie jest ciężko z pracą i wiem jak wygląda rynek bo zajmuje się głównie opcjami na giełdzie/ekonomią. Możesz sobie mówić że 10 lat pracujesz ale taka anegdotka mi koło ch*ja lata. Dane i statystyki mówią jasno że jest źle i będzie jeszcze gorzej.
  • Odpowiedz
  • 1
@PozdroPocwicz: tak, może wydawać się to niemożliwe ale chciał bym móc wybudować dom i utrzymać rodzine z pensji szeregowego fizycznego pracownika dbającego o wygląd miasta. Nie będę już ci shitpostowal, sory
  • Odpowiedz