Wpis z mikrobloga

Ja tylko chciałem podziękować naszym kochanym strażnikom granicznym, że z takim poświęceniem i oddaniem stoją na straży naszych granic i naszego bezpieczeństwa. Być może jakiś strażnik graniczny to przeczyta więc chcę żeby wiedział, że cała rzesza ludzi docenia i jest wdzięczna za jego ciężką pracę, oraz, że nie na darmo ryzykuje czasem zdrowiem i życiem aby chronić także nieświadomych zagrożenia obywateli.

Niestety, znów staje się aktualne hasło z okupacji hitlerowskiej i ich propagandowych produkcji "Tylko świnie siedzą w kinie".
Pora zacząć rozliczać tych którzy szkalują naszą ojczyznę gdzie tylko mogą i jak tylko mogą.Słowa jak te wypowiedziane w parlamencie europejskim o tym, że ściągamy leśników aby tworzyli masowe groby w lasach itd.itp. powinny zostać rozliczone.

MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM

#muremzapolskimmundurem #imigranci #strazgraniczna #ukraina #bialorus
  • 21
Ciekawe jak się czują mundurowi z wiedzą że chronią granicę przez którą za pieniądze urzędnicy przepuszczają ten sam sort migrantów wspomagając się nawet tymi samymi agencjami bo białoruski reżim.


@aresius: Ciekawe jak się czują miliony Polaków którzy ciężko pracują i patrzą na co idą ich podatki... taka demagogia za 60gr. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@surlin: Wielki szacun szczególnie dla pograniczników, wojskowych i strażaków. W sumie ciekawe jak bardzo straży granicznej spadły morale po aferze wizowej. Trzymajcie się tam ()

Aczkolwiek do hasła dodałbym wyjątek w stosunku do pisowskiej p0licji.
czyli korupcja jest ok


@aresius: niestety naszym krajem rządzi mafia i jak ktoś próbuje ominąć ich ludzi to zbudują mur (za twoje pieniądze)
A potem wymyślą hasztag "murem za mundurem" i cyk bronimy komendanta co szmugluje broń i jest skończonym idiotą który tą broń detonuje w gabinecie omal się nie zabijając. Nie wiem jak to skomentować xD
@surlin: SG to taka samą patola jak policja, sędziowie, prokuraturzy. Pamiętam jeszcze z czasów, jak z Rosją garanice były otwarte i szedł przemyt, to brali łapówki i domy na wypasie stawial. Jak jakiś pogranicznik wpadł nie chcący na braniu łapówek, to go wysyłali na wcześniejszą emeryturę. Także to tylko zewnątrz wygląda ok.
@aresius: kiepskie porównanie, syryjczycy, jemeńczycy i erytrea na granicy vs jacyś tadżycy, zimbabwe, egipt którzy faktycznie przyjeżdżają i zostają w polsce studiować czy tam nawet pracować na jakimś uberze xd
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.