Wpis z mikrobloga

@alabamaworley: nie oglądałam wszystkich sezonów, więc:
1. Sezon 3
2. Sezon 5
3. All stars
4. Sezon 7
5. Sezon 4

Wychodzi na to, że lubię jak jest cukierkowo bez chamstwa. A ostatnio nawet ponownie oglądałam sezon 3, który chyba miał najwięcej odcinków i w sumie to tam się naprawdę dużo działo mimo że ogólna opinia jest taka że był nudny, ale: odpadnięcie Basi i jej powrót, knucie Oli z Luizą,
  • Odpowiedz
@mi_chelle: o tak, to już przeszło do historii. Czytam LUIZAAAA!!! I w głowie odtwarza mi się dokładnie ten dźwięk. Taki sam przypadek jak "dłuższe życie każdej pralki to calgonit" xd

W 3 edycji oni się prostu lubili i mówiąc po hotelowemu mieli ha tfu wajb, ale jakieś to takie szczere było, potrafili się naprawdę super bawić i stworzyli zgraną paczkę, przez to ten klimat mi odpowiadał.
  • Odpowiedz
Jak dla mnie najlepszy pierwszy. Wtedy nikt jeszcze nie miał pewności co może się wydarzyć. Drugi i trzeci tez w porządku. Później było już tylko gorzej. ;)
  • Odpowiedz
@alabamaworley zdecydowanie drugi bo działo się non stop i produkcja tez mieszała ile wlezie z tego co pamietam, 1 za sentyment bo wszyscy pozamykani w domu i nikt nie wiedział z czym to się je (plus mała Ania która do dziś jest dla mnie jedna z lepszych uczestniczek) no i faktycznie 3 zasługuje na wyróżnienie może za ta fajna atmosferę, ale nie porwał mnie jakoś szczególnie.
  • Odpowiedz
@alabamaworley: drugi sezon zdecydowanie najlepszy. Wyłonił dwóch największych zjebow jakich widział ten program czyli Kamil i Łukasz. Jest już 8 edycja, a nadal tego nikt nie przebił
  • Odpowiedz