Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kurde mirki przypau, od kilku miesięcy moje libido szoruje po dnie. Od około 4 miesięcy nie mam ochoty na seks, brak nagłych erekcji w ciągu dnia oraz tych porannych. Jakby tego było mało od półtorej mięsiąca dosłownie mięknę w trakcie roboty. Jak już mnie najdzie ochota raz na tydzień to po grze wstępnej mięknę w środku. Żenująca akcja mirki, no odbiera mi to resztki męskości. Baba póki co dziwnie się patrzy ale jeszcze nie robi wixy bo jest wyrozumiała ale no trust me wstyd jak #!$%@?. Zapytacie się czy prowadzę zdrowy tryb życia a ja na to że zajebiście zdrowy. Od roku boks tajski 2 razy w tygodniu i siłownia 3 razy w tygodniu. Dodatkowo masa supli (ofc legalnych). Cytrulina i aakg wręcz powinny pomóc mi w tym temacie a ja mam chcicę 60 latka. Co do żarcia to fastfoody tylko w tygodniu, tak to trzymana dieta i dużo białka. Na papierze okaz zdrowia a sprzęt mnie zawodzi. Co do masturbacji to zrobiłem odwyk 2 tygodniowy i póki co w niczym nie pomógł. Zamierzam całkowicie zrezygnować z alkoholu i ograniczyć tłuszcze do zera na jakiś czas, zobaczymy czy coś to pomoże. No jestem #!$%@? mirasy, pls help podzielcie się czy też mieliście takie sytuacje i co wam pomogło. Dodam tylko że 7 miesięcy temu miałem badanego teścia i miałem górną granicę chyba z 800-900 jednostek czy tam mq. Niedługo uderzam na badania krwi i do internisty powiedzieć mu ocb ale zanim ruszy medyczna procedura może będę miał już jakieś tropy od was. Chop co ma 27 lat a czuje się na 60, zara będę po wiagrę do apteki zasuwał ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #seks #zdrowie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Za mało węgli/spania ? Zrób sobie badanie kortyzolu + wątroba i tarczyca +- 2 tygodnie przerwy od sportu bo 5x jak nie jesteś profesjonalistą i nie zależy Ci na nie wiadomo na czym 5x to mega dużo
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @DrGreen_2: bardziej redukcja, odrzucenie chamskiego tłuszczu z weekendowych fastfoodow i proba trzymania maks 40-45 gram dziennie
@czescmampytanie Czytałem u innego mirka, że miesiąc bez walonka i odrodzenie. Podobno w trakcie postu libido jeszcze gorsze ale ostateczny efekt nagradza. Dam znać jak poszło @navaare węgle w normie, śpię prawie 9 godzin dziennie więc raczej nie. Tarczyca wlatuje pod koniec miesiąca, resztę zgłoszę do internisty, dzięki miras

  • Odpowiedz