Wpis z mikrobloga

@tomasz-kalucki: jak juz cytujesz i powloujesz sie na MSZ to pokaz calosc a nie przycinaj to co ci pasuje

"Co więcej, resort zaznaczył, że nieprawdą jest stwierdzenie, zgodnie z którym: "partnerzy Polski z UE wykazali, że na poziomie polskich służb konsularnych dochodzi do nieprawidłowości skutkujących masowym wydawaniem wiz, które umożliwiają dostanie się do strefy Schengen cudzoziemców, pochodzących z krajów, gdzie występuje zagrożenie terrorystyczne"."
Poza tym niemcy ktore nas atakuja wydaly ponad
@ziemba1:
Tylko że ten fragment co dokleiłeś nic nie wnosi.
Zamiast tego powinni pokazać konkrety, bo takie zapewnienia resortu nikogo nie obchodzą. A że ich nie podali to w końcu UE się tym zainteresowała i tyle więc nie miej pretensji do totalnych, tylko do pisu.
@tomasz-kalucki: Daje ci konkret. Wydawanie wiz w Polsce jest mniejsze niz w Niemczech (dane z 28 miesiecy) wiec nikt nie mogl zauwazyc ze w Polsce jest jakies "masowe wydawanie wiz" bo jest nawet ponizej niemieckiej sredniej..
@ziemba1: Nie wiem do czego to jest niby konkret.
Masz tam listę kilku prostych pytań z UE do MSZ w tej sprawie a nie jakieś gówno porównanie Polski i Niemiec. W ogóle wstyd, że UE musi naciskać na nasz rząd w tak podstawowych sprawach, bo on się na swoich obywateli wypina i nic nie chce podać tylko mówi, że wszystko jest ok śmiejąc się w twarz.
@tomasz-kalucki sprawa jest badana przez prokuraturę, są pierwsze aresztowania i jest dymisja wiceministra. Jest podane że okolo 300 wiz bylo nieprawidłowe. No rzeczywiscie nie ma konkretów. A Niemcom z UE należy odpowiadac tak jak oni odpowiedzieli na reperacje. Bo dopóki sprawa nie jest wyjaśniona te pytania są populistyczne
@ziemba1: Ale odpływasz... Zaczęło się od niby kłamstwa, pokazałem że go nie było.
W bonusie udowodniłem, że sprawą zajęła się UE z winy pisu, bo MSZ i ogólnie rząd udaje, że sprawy nie ma zamiast udostępnić proste informacje, o które od dawna są dopytywani.

Na zakończenie powiem Tobie takie coś. Zobaczymy jak będziesz krzyczał, jeśli wybory wygra opozycja, będą mieli jakąś aferę tego typu, Wy będziecie chcieli uzyskać jakieś proste informację,