Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #kredythipoteczny #mbank
Pytanko o hipotekę w mBank. Jestem klientem indywidualnym, mam też u nich konto firmowe. Widzę promocje w hipotece w promocji 7,6% na stałe jeśli:

Jeśli jesteś już klientem mBanku zyskujesz więcej. W ramach aktualnych promocji przygotowaliśmy dla Ciebie dodatkowe obniżenie marży lub oprocentowania o 1,35 p.p.

Wystarczy, że od co najmniej 6 pełnych miesięcy:

prowadzisz rachunek osobisty zasilany miesięcznie kwotą co najmniej 800 zł
lub

posiadasz produkt kredytowy z oferty dla osób fizycznych spłacany terminowo

Czy nie ta tutaj jakichś dodatkowych kruczkow? Pomysł na gorąco wpadł, aby wziąć na 7,6% na 30 lat i spłacić w ciągu 3 bo brakloby jakieś 200k. Chciałbym sporo nadplacac co miesiąc (a z tego co czytam nadpłata jest darmowa tylko nie mogę spłacić całości wcześniej niż 3 lata ale rozumiem, że może zostać 100zl i wisieć na kolejne lata ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czy to legitne czy może jest milion gwiazdek, które trzeba spełnić?
  • 5
@maryjuszpitagoras: przy LTV <= 60% w Millenium z oprocentowaniem stały zejdziesz do trochę mniej niż 7%. Nadpłaty i wcześniejsza spłata za free, brak prowizji. Cały kredyt można załatwić w kilka dni, bo nie oferują BK2%.
Czy nie ta tutaj jakichś dodatkowych kruczkow?


@maryjuszpitagoras: Nie ma. mBank wymaga ubezpieczenia na życie oraz wpływów na konto. Aktualnie w innych bankach dostępne są oferty że znacznie niższym oprocentowaniem.