Wpis z mikrobloga

Nie mam sily walczyc ale Bede jeszcze raz probowal sie ogarnac I wyjsc z tego kryzysu, jak narazie 2 dzien Bez alko, ale dalej sie trzese caly, wczoraj NIC nie jadlem dzisiaj mieso I avokado moze dieta bez wegli mi pomoze, kiedys probowalem I nawet mozg lepiej pracowal, a tak to nie mam pracy, dorabiam uberem na rowerze dzisiaj zarobilem jak narazie 16funtow przez dwie h, nie wiem co to bedzie ehhhh przez weekend prawie 400f przepilem :( a teraz Bede biedowal, znalazlem tez materac na ulicy troche brudny ale przynajmnej na samej podlodze nie Bede spal taki maly pozytyw dzisiejszego dnia
#przegrywpo30tce #alkoholizm
LeavemeInTheDark - Nie mam sily walczyc ale Bede jeszcze raz probowal sie ogarnac I w...

źródło: IMG_20230919_144217675

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@konrad1: no jest tylko ja sie boje ludzi mam psychozy I schizofrenie podobno, jestem kucharzem a to ciezka praca I trzeba byc skupionym a ja mam #!$%@? w glowie kilka lat temu zadnej kuchni sie nie balem, teraz mam leki I strach przed pojsciem w nowe miejsce, przestalem pic Bo portfel zgubilem takto pewnie pilbym dalej ale jakos juz tez nie moge nawet picie nie sprawia radosci, dzisiaj bylem w banku
  • Odpowiedz