Wpis z mikrobloga

@kasiknocheinmal: ja dostałem A4Tech X-755FS bodaj na święta Bożego Narodzenia w 2008. Działa do dziś, nic się popsuło, tylko odnośnie przycisków scrolla - od początku były bezużyteczne, przekombinowali, nie da się ich wciskać normalnie. Pościerane napisy, farba w wielu miejscach zeszła. Ale mysz nie do zdarcia, działa równie dobrze od początku.
@Adam787: Ja nie, mi zwykła wystarcza. Ale to nie dla mnie ;)

@anonim1133: Nie, bo boję się, że zainteresowany przeczyta, a ma być niespodziewajka ;) Więc stąd na pw chcę. Do grafiki mam swój tablet ;)

@Chudy_: I to jest konkretna rada wśród wielu, pośród których zaczęłam się gubić.

@elDominiko: No tu właśnie nie wystarczy, jeśli ma być fajna-fajna ;)
@d3v: @Sordi:

Ten Razer fajny? Ma być wygodna, ładnie śmigać, nie zniszczyć się za szybko. To wgłębienie na kciuk wygodne? "Macałam" Logitecha MX Performance i leżał ślicznie w ręce, więc coś podobnie wygodnego mam na myśli.
Ciężko znalexć lepiej leżącą w ręku myszkę ;) Ja mam ją ~5 rok troche mi powierzchnia antypoślizgowa się zdarła, ale jest bardzo instensywnie używana a poza tym że jej wygląd troche ucierpiał nie przeskadza to w żadnym stopniu w użytkowaniu.