Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z różnymi fantami. Ze strony PKP - ogromny chaos informacyjny, brak konkretów, nikt nic nie wie. Finalna stacja to dla mnie drugi koniec Polski (Wrocław). Szybkie rozeznanie po tamtejszych znajomych i chrzestnych czy może ktoś odebrać bagaż - nikt nie ma czasu, problem nie do ogarnięcia.

W historii pojawia sią cudowny portal wypok. W desperacji zapytałem o dyspozycję Mirków z Wrocławia. Zgłosił się @lornemalvo77. Kiedy pociąg dotarł na miejsce magicznie mojego bagażu nie było. Powyższy Miras przez godzinę walczył z pracownikami w kilku punktach o moją zgubę. Finalnie ją odzyskał. W ten sposób nie musiałem jechać przez całą Polskę, bagaż został przekazany przez znajomego.

Lubię ten portal z śmiesznymi obrazkami właśnie przez takich ludzi. Rodzina nie znalazła czasu, znajomi również - moją farsę naprawił Miras. Dziękuję! :)

#oswiadczenie #wykopefekt
szymekgoose - Dwa dni temu przez mój błąd zostawiłem w pociągu laptop oraz plecak z r...

źródło: temp_file4479110372190383027

Pobierz
  • 206
Może nie doczytałem tematu - ale gostek czy jedzie na paliwie służbowym przy okazji po drodze czy jednak specjalnie? Bo jak specjalnie to jest też kumoterstwo i okradanie pracodawcy.
Jeżdżę tą relacją jakieś 5 lat. Zawsze była przerwa techniczna jakaś 20 minutowa. No i miałem w zwyczaju że lecę wtedy po kawę do żabki. Latać już nie będę ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@szymekgoose: i tak poprostu zostawiasz laptopa w pociagu? XDDD
  • 0
@nukey Wnioskuje że jeżeli jest w torbie pod kamerami to prawdopodobieństwo małe, że ktoś w ciągu kilku minut go zawinie. A może za bardzo ufam ludziom, obym się nie przejechał na tym kiedyś.
@kodijak: nie, nie tylko z twoich, ale nie o to chodzilo, nie mam zamiaru nikogo oceniac, jednak wypada nazywać rzeczy po imieniu, a przede wszystkim nie wypada sie tym publicznie chwalić, rzad nie lubi konkurencji ;)