Wpis z mikrobloga

#poloniawarszawa

Smalec się czepia kibiców, ale buczenie i warczenie wcale było nie z powodu słabej gry, tylko dlatego, że piłkarze nie podeszli pod płot podziękować za doping i zbić piątki.

Ja bym jeszcze nie zwalniał Smalca ale zamiast okrągłej gadki oczekiwałbym żeby opisał kibicom dlaczego gra wygląda tak fatalnie i co sztab szkoleniowy ma w planie żeby ją poprawić.

Swoją drogą są obecnie na rynku jacyś dobrzy trenerzy, którzy potencjalnie mogliby przyjść za Smalca?
  • 6
@Jarel: Nie no proszę cię, tego Stokowca jeszcze rozumiem (chociaż musielibyśmy zapomnieć o grze ofensywnej, powodzenia z takimi obrońcami xd), ale Tworek został już zweryfikowany i poza przygodą z Wartą nic mu nie wyszło, jego wybór to byłby dramat.
@rudy_karzel: Ogólnie ze Smalcem na konferencjach już tak jest, jak wychodzi gra to wali ogólniki, jak przegrywamy to nie piśnie słowa że schrzaniliśmy, tylko noooo, nadal mamy dobrą drużynę, jest dobrze,
@rudy_karzel Mnie ciekawi, czy zamierzamy odejść od koncepcji rozgrywania piłki od tyłu. Już w II lidze były z tym ciężary, jeśli ktoś nie bał się do nas podejść pressingiem, a teraz to kończy się kilkoma panicznymi podaniami, które kończą się lagą, z której nic nie wynika.

Trochę rozczarowujące jest to, że po przerwie reprezentacyjnej nie widać jakiejś poprawy w grze. Leżą jakiekolwiek schematy. Jak widziałem Znicz, który potrafił wymienić kilka piłek w
@Pierre_Billotte: Tym graniem do tyłu i traceniem przez to goli przypominamy bardzo Siarkę Tarnobrzeg z ubiegłego sezonu w II lidze. Jak liczyłem to w meczu z Wisłą Płock zaliczyliśmy w samej 1 połowie 5 strat przed własnym polem karnym, z czego dwie zakończyły się utratą bramki.