Wpis z mikrobloga

Mirasy z #motomirko i #motocykle mający 190cm+ wzrostu, czym śmigacie i jak z wygodą? Przymierzam się do jakiegoś nakeda na miasto i zastanawiam się czy nie będe wyglądał na nich jak na psie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
Będziesz wyglądał jak na psie. Mam 200cm i na hornecie wyglądam jak na rowerku dziecięcym. Mam też varadero 1000 i nawet ona jest lekko przy mała
  • Odpowiedz
@kubix: jedź, usiądź - wygodnie? Szukaj takiego. Nie rozmyślaj jak na tym wyglądasz. Będziesz wyglądał na za dużego o parę centymetrów to odmówisz sobie przyjemności i kupisz GS-a, żeby nim jeździć w korkach, byle ktoś nie pomyślał, że wyglądasz jak na psie? #!$%@?ć to. To jest dla ciebie, a nie dla innych. Nawet nie wiedzą kim jesteś. Ja na swojej 300cc mając 87kg też wyglądam zabawnie, ale mam to w dupie.
  • Odpowiedz
@kubix: Będziesz wyglądał jak goryl na wrotce, nic z tym nie zrobisz. Ja jeździłem na CBR650R mając 196cm i było spoko (w sumie nadal jest, bo stoi w garażu ale na niej nie jeżdzę), teraz jeżdzę na Afryce 1100 i też nie jest jakaś super duża pode mną xD

Bmw K1300R to duży naked dla dużego chłopa w sumie.
  • Odpowiedz
@kubix: 193 cm na Triumphie Street Triple (pic rel), jeździ się zajebiście a "wyglądam jak na psie" to jeden z najbardziej kretyńskich powodów do nie kupienia motocykla który Ci pasuje :)
Harundo - @kubix: 193 cm na Triumphie Street Triple (pic rel), jeździ się zajebiście ...

źródło: IMG_4930

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@prostynick: @tagan źle to ująłem, jak będe na tym wyglądał to mam dupie, bardziej chodzi mi o to czy to w ogóle będzie wygodne żeby przejechać trochę km, ale widzę, że @Harundo rozwiał moje wątpliwości bo też Triumpha brałem pod uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kubix Wiadomo, że naked do nabijania km autostradą zawsze będzie mniej wygodny od turystyka, przymierzysz się i przejedziesz to sam określisz czy Ci pasuje. Ja tym latam w trasy i po torach i jestem mega zadowolony z zakupu :)
  • Odpowiedz