Wpis z mikrobloga

Jak coś to ta przeróbka Pokemon Go Plus + działa.
Wykręciłem z zepsutej zabawki przełącznik, plus był taki że były już zlutowane kabelki w przełączniku więc trzeba było tylko dolutować w 2 miejscach w Pokemon Go Plus +.
No i miałem taki większy przełącznik więc trochę musiałem przypiłować plastik XD najlepsze było jak w pewnym momencie się zorientowałem że złą dziurę piłuję XD
Pierwszy raz miałem lutownicę w rękach i dałem sobie radę więc każdy da XD

Teraz mogę ocenić Pokemon Go Plus +.
Spodziewałem się czegoś innego. Kupiłem głównie po to by jadąc samochodem nie bawić się telefonem na światłach itd. Myślałem że uzupełnię kolekcję o coś nowego a tu dupa bo łapie tylko to co masz. Najbardziej zawiodłem się na tym że nie łapie nowych pokemonów i nie da się łapać great/ultra jak nie masz pokeballi, tylko ręczna zabawa wchodzi w grę, więc miałem poke+ w kieszeni i jak zawibrował to naciskałem przycisk... Teraz mam już mnóstwo pokeballi bo przejechałem się po centrum Warszawy, dokupiłem 200 slotów i mam ze 150 pokeballi. Jakbym wiedział to pewnie bym kupił jakąś inną "nieoficjalną" opaskę czy coś by łapać też nowe.
Mega irytujące wibracje. Dźwięk da się wyłączyć a wibracji nie. Szansa na złapanie pokemona wg statystyk jest 50/50, ktoś tam podsumował że rzucił 2800 pokeballi a złapał 1450 poksów. Rzucany jest 1 pokeball i tyle. Albo poks ucieknie albo się złapie.

BEZ MODA:
Automat:
Kręci pokestopami - każdymi, łapie poksy do czerwonych pokeballi, ale tylko takie które macie już w swojej kolekcji, jeśli pokemon jest nieznany - automatycznie go nie złapie. Złapało mi ich całkiem sporo przez 24h jak to używałem. A i jeszcze jedna głupia rzecz:
nie łapie pokemonów z incense XD tylko z lure lub dzikie
Ręcznie:
Można łapać pokemony great ballami i ultra ballami ale tylko wtedy jeśli macie automatyczne łapanie WYŁĄCZONE. Urządzenie zawibruje i pojawi się kolor: zielony, znasz tego pokemona, żółty - nowy pokemon.

Z MODEM:
Automatycznie łapane jest wszystko, nowe, stare, na jakie chcesz pokeballe.
Działa to tak że pokestopy mam włączone na automat a automatycznie łapanie pokemonów jest wyłączone i teraz jak wykryje że jakiś pokemon jest do złapania to wysyła sygnał wibracji i dzięki temu automatycznie wysyłany jest sygnał do gry że "nacisnęliśmy" przycisk.
(Wibracje odlutowałem więc urządzenie już nie wibruje - trzeba to zrobić inaczej mod nie działa)

Jutro będę testował więcej z modem i dam znać ale już wiem że warto zrobić moda bo dostajemy 2 najważniejsze opcje.

#pokemongo #pokemon
MrBeast - Jak coś to ta przeróbka Pokemon Go Plus + działa.
Wykręciłem z zepsutej zab...
  • 3
  • Odpowiedz
  • 1
@Sajmonowski: wszystko działa elegancko :D
Musiałem zrobić dziś kilkanaście km samochodem i złapało bardzo dużo powtórek ale też nowego pokemona wiec jestem pewny przynajmniej że działa, przełączałem się między pokeballami i też dobrze działało więc polecam.
  • Odpowiedz