Wpis z mikrobloga

Jaki polecacie aromat do auta żeby był mocno skoncentrowany w butelkach pół litra lub więcej? Kupowałem już kilka różnych z allegro, ale każdy z nich 10 min po psiknieciu jest już niewyczuwalny, a jak doleje do flakonika na lusterko albo na nawiew to w ogóle nie czuć zapachu. Macie jakiś sprawdzonych producentów, żeby w dużej butelce mieć taki mocny zapach jak oryginalny w tych odwiedzanych flakonikach?

#motoryzacja #cardetailing
  • 5
  • Odpowiedz
ale każdy z nich 10 min po psiknieciu jest już niewyczuwalny,


@krucjan: na 99% przyzwyczajasz sie do zapachu i sam go nie czujesz ale inni juz tak. Ja woze od lat ze soba i zmieniam co 3/4 miesiace california scents cherry i nie czuje w ogole ale kazdy kto wsiada do mojego auta to pierwsze co powie, to że capi wiśnią na kilometr.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@bruhh no nie, jak kupię oryginalny flakonik to czuje go codziennie, i zawsze jak przechyle go żeby nasączyć drewno to od razu jest intensywne uderzenie zapachu, chociaż jeżdżę codziennie, rano jak wsiadam do auta to też zawsze czuć w aucie aromat a jak dolewam kupne w dużych butelkach to jest lipa. Jedne może troszkę bardziej są wyczuwalne inne nie ale generalnie nie ma żadnego podjazdu do tego olejku który jest fabrycznie we
  • Odpowiedz