Wpis z mikrobloga

Specjalnie bym parkował zawsze tyłem żeby fanatyka #!$%@?ć xD


@WaltherW: Ja to bym uważał, żeby jakiś miłosierny chrześcijanin w ramach pokuty obywatelskiej nie spuścił mi powietrza z opon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mattz_

Może chodzi o to że tam za krzyżem jest wejście do kościoła a ludzie w lecie czasem stoja przed kosciolem. Mimo wszystko lepiej żeby rura wydechowal przy odpalaniu była tyłem do wejścia i stojących tam ludzi.

Jakoś nikogo nie oburza tabliczki na osiedlach "parkuj przodem do balkonu."
  • Odpowiedz
Mimo wszystko lepiej żeby rura wydechowal przy odpalaniu była tyłem do wejścia i stojących tam ludzi.


@MamMalegoSiurka: a ci ludzie stoją 2cm od rury wydechowej czy jaki #!$%@??

nikogo nie oburza tabliczki na osiedlach "parkuj przodem do balkonu."


nikogo nie oburza, bo każdy ma na nie #!$%@? i parkuje jak chce (bez obawy że mu jakiś miłosierny katolik spuści powietrze za niewywiązanie się z przenajświętszego parkowania).
  • Odpowiedz
Mimo wszystko lepiej żeby rura wydechowal przy odpalaniu była tyłem do wejścia i stojących tam ludzi.


@MamMalegoSiurka: Musiałbyś przyjechać do kościoła Kamazem żeby zagazować ludzi w kościele spalinami z rury wydechowej
  • Odpowiedz
@jfrost nie należysz chyba do najbystrzejszych ludzi, jeżeli nie ogarnąłeś co napisałem.

Ta kartka może nie mieć jakiegokolwiek podłoża religijnego, a krzyż może być tam użyty jako łatwy do zidentyfikowania i opisania jednym slowem punkt orientacyjny.

No ale oczywiście musiałeś zesrać pisząc na poziomie gimboateisty.Ale z drugiej strony nie za wiele oczekuje od troglodyty ktory stwierdza że każdy ma #!$%@? ma na dobro wspólnoty mieszkaniowej
  • Odpowiedz
zadziwiają mnie ludzie, jaki proces myślowy u typa wystąpił żeby się o to oburzyć.


@mattz_: tył -> dupa -> odbyt -> penis księdza w dolnym odcinku jelita grubego ministranta
  • Odpowiedz