Wpis z mikrobloga

@PorcelanowyLis: sama prawda. mam znajomych po studiach, glownie po budownictwie i nie zostaje im teraz harować za najnizsza krajowa 2-3 lata by miec uprawnienia xD. pluja, ze nie poszli IT

mam tez znajoma ktora siedzi w medycynie i nawet nie jest po studiach (szkola policealana o specjalizacji radiologia) i moze zarabiac calkiem niezle za obsluge rentgena, ale jeszcze sie rozwija (zaczela studia)
  • Odpowiedz
@Maister37:

Tymczasem na jedno stanowisko na stażyste spływa 400+ aplikacji, a kumpel przez pół roku rozsyłał CV zanim odezwali się do niego o bezpłatny staż


Może spływać i 1000+ i co z tego jak zgłaszają się sami debile typu twój kumpel, który na bezpłatny staż idzie xD #!$%@? typie, nawet nie trzeba CV wysyłać nigdzie, idziesz na swojej uczelni na targi pracy, podchodzisz do stanowiska Comarchu i pytasz się kiedy jest
  • Odpowiedz
Szkoda czasu na tłumaczenie osobom, które usilnie chcą żyć sobie w swojej bańce, więc tylko króciuto skomentuję.

W IT zaczynasz od 4,5 kola i 90% tak zostaje a 10% wskakuje w 15k


@jmuhha: xDDDDD

te oferty z podanymi stawkami w 90% dotyczą seniorów wyspecjalizowanych w bardzo wąskich technologiach (spośród milionów istniejących technologii, każde ogłoszenia szczegółowo wymienia co powinien umieć i z czym powinien mieć doświadczenie kandydat).


@ly000: MILIONY WĄSKICH TECHNOLOGII
  • Odpowiedz
Może spływać i 1000+ i co z tego jak zgłaszają się sami debile typu twój kumpel, który na bezpłatny staż idzie xD #!$%@? typie, nawet nie trzeba CV wysyłać nigdzie, idziesz na swojej uczelni na targi pracy, podchodzisz do stanowiska Comarchu i pytasz się kiedy jest egzamin na staż. Idziesz na egzamin, rozwiązujesz mega prosty test (który większość osób i tak oblewa xD) i dostajesz płatny staż. Więc żeby iść na bezpłatny
  • Odpowiedz
@Maister37: o widzę że jesteś tym samym typem człowieka co twój kolega (czyli gościem o niskim IQ delikatnie mówiąc xD)

Nie potrafisz się merytorycznie odnieść więc mnie obrażasz.

#!$%@? jak krowie na rowie napisałem ci wprost jak można się łatwo dostać na staż, wyjaśniłem że nie trzeba nawet CV wysyłać, opisałem cały proces a ty #!$%@? coś o trollowaniu xD chyba sam trollujesz i udajesz niepełnosprawnego umysłowo
  • Odpowiedz